OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Wniebowzięcie NMP 15 sierpnia 2021 r.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary dziś złożone na tacę z przeznaczeniem na budowę ołtarza naszemu Panu.
2. Przekazano ofiary anonimowe na budowę ołtarza w wysokości 100 zł , 200zł, 200zł i 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
3. Pragniemy gorąco podziękować Ks. mgr Przemysławowi Łozie za czteroletnią ofiarną pracę w naszej Parafii. Niech Pan Bóg Mu obficie błogosławi na dalsze lata kapłańskiego posługiwania.
4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 powitamy nowych Księży Wikariuszy: ks. mgr Karola Lipczyńskiego i ks. mgr Łukasza Skarżyńskiego.
5. Pan Przewodniczący Rady I Pan Burmistrz Łochowa zapraszają na 77 rocznicę Bitwy pod Jerzyskami oraz Święto Wojska Polskiego. Uroczystości rozpoczną się w niedzielę, 22 sierpnia , o godz. 11.00 przy Pomniku Poległych Żołnierzy AK i WIN. O 11.30 msza św. sprawowana przez ks. bp Piotra Sawczuka. O 13.30 Inscenizacja Bitwy pod Jerzyskami (rekonstrukcja).
6. Spotkanie Liderów Wspólnot naszej Parafii we środę 25 sierpnia po mszy św. o godz. 18.00. Uprzejmie proszę o informacje na temat planów działań na przyszły Rok Duszpasterski oraz przedstawienie dat poszczególnych działań (jak choćby ewentualne rekolekcje czy dni Wspólnoty). W tym Roku planujemy m.in. Rekolekcje przed zawierzeniem się Niepokalanemu Sercu Maryi i inne przedsięwzięcia.
7. Jedna niezaszczepiona osoba zrezygnowała z udziału w Pielgrzymce do Włoch. Stąd nadal wolne są dwa miejsca. Zapraszamy!