OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 20 listopada 2022 r.

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY dziś złożone na prace czynione w naszej świątyni. Za tydzień podam zebraną dziś sumę. Jak widać prace trwają i wymagają naszej cierpliwości. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimowe ofiarę na nasze prace inwestycyjne: 500 zł

2. SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI I KOMUNIJNYCH – dziś o godz. 12.00.

3. SPOTKANIE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA – dziś po Mszy Św. o godz. 18.00.

4. ZA TYDZIEŃ ADWENT. Jaki będzie dla mnie? Pan jest blisko! Już dziś zapraszamy na REKOLEKCJE ADWENTOWE, które w naszej parafii odbędą się w dniach 09 – 11 grudnia 2022 r.

5. POŚWIĘCONE OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY będą rozprowadzane w następującym porządku:

• PONIEDZIAŁEK, 21.11. – Ulice: Żeromskiego, Niezapominajki, Kwiatowa. Łąkowa, Zawilcowa, Różana
  • WTOREK, 22.11. – Ulice: Świerkowa, Targowa, Wyspiańskiego, Wyszkowska, Brzozowa, Jałowcowa, Jodłowa, Modrzewiowa
  • ŚRODA, 23.11. – Ulice: Gajowa, Wiśniowa, Porzeczkowa, Starowiejska, Nowowiejska, Węgrowska
  • CZWARTEK, 24.11. – Ulice: Żytnia, Prusa, Krótka, Sadowa, Cicha, Ks. Jelinka, 11 Listopada, Jana Kazimierza, Waryńskiego, Spokojna i boczne
  • PIĄTEK, 25.11. – Ulice: Dębowa, Sikorskiego, Krasickiego, Matejki, Spacerowa, Niepodległości, Wspólna, Podlaska
  • SOBOTA, 26.11. – Ulice: Aleja Łochowska, 10-lecia Łochowa, Leśna

BÓG ZAPŁAĆ ZA ŻYCZLIWE PRZYJĘCIE

6. CARITAS rozprowadza adwentowe kalendarze dla dzieci – 10 zł, świecę „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” – mała świeca 10 zł, a duża świeca 20 zł. Na stoliku przy wyjściu znajdują się papierowe torby Caritas. Jeśli ktoś chciałby wspomóc biedną rodzinę, niech weźmie torbę, zakupi i włoży do niej podstawowe produkty oraz przyniesie najpóźniej do najbliższej soboty na korytarz przy zakrystii.

7. CHÓR PARAFIALNY W ŁOCHOWIE otrzymał Medal Heleny i Ignacego Jana Paderewskich w kategorii: Zasłużony w rozwoju dla kultury. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

8. KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA organizuje pielgrzymkę autokarową do Torunia. Wyjazd sprzed kościoła w sobotę, 03.12 o godz. 4.00. Zapisy u pani Jadwigi Berezy pod nr.tel. 514 806 596 lub 25 675 16 59.

9. Ogłoszenie dla osób przeżywających REKOLEKCJE ODDANIE 33 i zawierzających się pierwszy raz Maryi. Zachęcamy do zapisania się u P. Marty Kowalczyk na listę do nabycia Łańcuszka Niewolnika Maryi. W dniu składania Aktu Zawierzenia zostanie on poświęcony przez kapłana i założony uczestnikom. Koszt 20 zł.

10. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

• OFIAROWANIE NMP – w poniedziałek, 21.11.
  • Św. Cecylii – we wtorek, 22.11.
  • Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy – w czwartek, 24.11.