OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Poniedziałek Wielkanocny (05 kwietnia 2021)

1. Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy wspierają naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą z dopiskiem „taca w kwarantannie”. To pomaga nam przetrwać ten trudny dla wszystkich okres.
2. Dziękujemy Właścicielowi marketu Duet p. Zbigniewowi za ofiarę 3000 zł na budowę naszego ołtarza głównego. Dziękujemy za ofiary przesłane n a konto parafialne w wysokości 100 zł i 200 zł z przeznaczeniem na ołtarz. Niech Pan Bóg wszystkim stokrotnie wynagrodzi.
3. Pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Świąt Paschalnych w naszej Wspólnocie! Dziękuję Księżom Wikariuszom za budowę Grobu Pańskiego i Ciemnicy, za czuwanie nad przebiegiem liturgii i nieoceniony wysiłek w Wielkim Poście! Jestem Wam szczerze wdzięczny! Dziękuję Księdzu Diakonowi za wielką dyspozycyjność, otwartość i pomoc. Dziękuję Panu Leszkowi i Panu Markowi za czuwanie nad całokształtem naszej rzeczywistości Parafialnej podczas kwarantanny Pana Jacka. Dziękuję Pani Gabrieli. Dziękuję Panom i Paniom z Domowego Kościoła. Dziękuję Młodzieży z KSM za pomoc w budowie Ciemnicy. Dziękuję ministrantom i lektorom. Dziękuję naszym wszystkim Wspólnotom duszpasterskim. Dziękuję Pani Marzenie Sawera za dekorację w naszej Świątyni. Zawsze jest życzliwa i profesjonalna.
4. Jutro o godz. 18.00 msza św. Apostolatu Dusz Czyścowych. Taca zbierana na msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Będą odprawiane przez misjonarza.
5. We środę , o 18.00 spotykają się na Eucharystii Matki w modlitwie.
6. We środę 7 kwietnia jest możliwość wsparcia misji św. poprzez przywiezienie odpadów elektrycznych i elektronicznych przed kościół na godz. 10.30. Gorąco zachęcamy!
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Msza św. w kaplicy pałacowej poświęconej Miłosierdziu o godz. 13.30. Uwaga Dzieci! Na msze św. przynosimy nasze pieniążki uzbierane w ramach jałmużny wielkopostnej i wrzucimy do pojemnika przed ołtarzem. I Owoce naszego trudu i wyrzeczenia przedstawimy Panu Jezusowi. Potem zostaną policzone i przekazane dla potrzebujących.
8. Pragnę poinformować, iż Pani Organistka gra na nowych organach Viscount Cantorum VI plus. Zakupiliśmy także nowy wzmacniacz oraz kolumny. Koszt zestawu 10200 zł. Serdecznie dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy wspierają naszą Wspólnotę Parafialną.