OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziele Świętej Rodziny (27 grudnia 2020 r.)

1. Serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy przyczynili się do owocnego przeżycia Uroczystości Bożego Narodzenia. Dziękujemy za pomoc przy dekoracjach w kościele i przed kościołem”
– w kościele -ks. Michał wraz z p. Łukaszem Mazurkiem i Pawłem Gołaszewskim.
– przed kościołem p. Rafał i Darek Koroś (wycinka i przewiezienie choinek, pomoc w ustawieniu), p. Maciej Grabkowski wraz z synem Adamem (strojenie choinek), p. Marek Kuć (pod kierownictwem ks. Przemysława)
– p. Mieczysław Gabiński (ofiarował choinki)
Dziękujemy p. Marzenie i Michałowi Sawerom za dekoracje świąteczne w kościele.
Dziękujemy chórowi z Panią Gabrysią na czele.
Dziękujemy Panu Jackowi i Ministrantom.
2. „Radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9, 7). Dziękujemy za przygotowanie paczek w ramach akcji „Torba Charytatywna”. Łącznie zrobiono ponad 40 paczek. Dziękujemy rodzinom, wolontariuszom z oddziału parafialnej Caritas, młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas i ludziom dobrej woli za dostarczenie paczek do konkretnych rodzin. Bóg zapłać.
3. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę z przeznaczeniem na nasz ołtarz główny. Zebraliśmy 18058 zł 48 gr. Bóg zapłać za ofiary przesłane na konto i przekazane w zakrystii: 1000 zł, 200 zł, 2000 zł. Dziękujemy serdecznie za pomoc dla Parafii z dopiskiem „taca w kwarantannie”.
4. 31 grudnia o godz. 17.00 msza św. a po niej dziękczynienie za mijający rok 2020 r. Ze względu na ogłoszoną godzinę policyjną msza św. o godzinę wcześniej (17.00!). Czuwania i mszy św. północy nie będzie z tych samych przyczyn.
5. W Nowy Rok Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.00. Mszy św. o godz. 7.00 nie będzie!
6. W NOWY ROK jest także I piątek miesiąca stycznia. Jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej , nie musimy przystępować do spowiedzi. Jeśli ktoś pragnie jednak przystąpić, będziemy spowiadali we czwartek od godz. 16.30 i przez mszę św. W piątek wystarczy przyjąć Komunię św. wynagradzającą.
7. 2 stycznia I sobota miesiąca . Wielbimy Niepokalane Serce Maryi. Po mszy św. o 18.00 adoracja i różaniec dla czcicieli Maryi. Zapraszamy.
8. Zachęcamy d nabycia tygodników katolickich : Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.