OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 21 listopada 2021 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną. Za tydzień podam sumę. Czekamy na informacje od wykonawcy naszego ołtarza.

2. Bóg zapłać za anonimową ofiarę na konto w wysokości 500 zł.

3. Nabożeństwo Pokutne dla biorących udział w 33 dniowych rekolekcjach będzie najbliższą sobotę, 27.11. o godz. 16.00. Organizatorzy zapraszają każdego, kto choć raz zechce przyjść i wspólnie się pomodlić.

4. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w lipcu i sierpniu przyszłego roku. Zapraszamy!

5. Za tydzień Adwent. Jaki będzie dla mnie? Pan jest blisko!

6. Intencje na nowy 2022 rok zamawiamy w kancelarii u księży. Sprawy z intencjami na 2021 można jeszcze w zakrystii.

7. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o comiesięcznej spowiedzi i uczestnictwie w każdej niedzielnej Eucharystii.