OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Chrztu Pańskiego 09 stycznia 2022 r.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł złożoną na konto parafialne z przeznaczeniem na ołtarz. Dziękujemy również wszystkim za wsparcie tego dzieła podczas kolędy. Tradycyjnie też ofiary na tacę z przyszłej, 3 niedzieli miesiąca będą przeznaczone na cele inwestycyjne.

2. DZIECI I KOMUNIJNE mają dziś Mszę św. i spotkanie formacyjne o godz. 12.00.

3. Kolejna rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Drohiczynie – jutro, 10 stycznia.

4. Uroczysta Msza św. w ceremoniale wojskowym z racji 75 r. śmierci por. Hieronima Piotrowskiego – ps. Jur, będzie w przyszłą niedzielę, 16 stycznia o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

5. KANCELARIA, ze względu na kolędę, w tym tygodniu będzie czynna od wtorku do piątku w godz. 8.00-9.00, najlepiej na telefon.

6. OGŁOSZENIE PORZĄDKOWE. Są osoby, które mimo sporego placu parkingowego, mają zwyczaj z wygody tak parkować swoje auta, że blokują kapłanom pilne wyjazdy do chorych. Prosimy o nieparkowanie w tych miejscach, gdyż wezwanie do chorego może nastąpić w każdym momencie, a wtedy liczy się każda minuta.