Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2024

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie nas z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za otwartość, zatroskanie o sprawy Parafii , dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.
  2. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  3. Dziś o 17.00 w kaplicy bocznej spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.
  4. Wspomnienie w tym tygodniu: 10.01 – święto rocznicy poświęcenia katedry drohiczyńskiej.
  5. 13 stycznia do kin wchodzi film „Powstaniec”, opowiadający o powstaniu styczniowym i jednym z jego bohaterów – ks. Stanisławie Brzósce. Polecamy!
  6. Spotkanie opłatkowe KŻR we wtorek 9 stycznia po Mszy wieczornej.
  7. W związku z kolędą następuje zmiana godzin funkcjonowania kancelarii parafialnej. Podczas kolędy (do końca stycznia) sprawy kancelaryjne będą załatwiane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 515 230 470.
  8. Wizyta duszpasterska każdego dnia zaczyna się od godz. 15.00.
    Program wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

– 08.01 (poniedziałek): 1 ks. – ul. Myśliwska, ul. Konopnickiej; 1 ks. – ul. 1-go Maja (od Al. Łochowskiej); 1 ks. – ul. 1-go Maja (od ul. Węgrowskiej) (Leśniczówki)

– 09.01 (wtorek): 1 ks. – ul. Dębowa (od 1 Maja); 1 ks. – ul. Krasickiego (od Wspólnej); 1 ks. – ul. Mała (od Wspólnej), następnie ul. Krasickiego od ul. Niepodległości

– 10.01 (środa): 1 ks. – Kolejowa (od strony ul. Sadzewicz); 1 ks. – ul. Chopina (od ul. Długiej); 1 ks. – ul. Sęczyka i następnie ul. Chopina w kierunku ul. Długiej (od ul. Sęczyka)

– 11.01 (czwartek): 1 ks. – ul. Sienkiewicza (od ul. Sęczyka); 1 ks. – Aleja Pokoju od ul. Węgrowskiej (bez bloku); 1 ks. – Aleja Pokoju (od ul. Leśnej)

– 12.01 (piątek): 1 ks. – ul. Sikorskiego (od ul. Leśnej); 1 ks. – ul. Sikorskiego (od ul. 1-go Maja); 1 ks. – ul. Matejki (od ul. Wspólnej)

– 13.01 (sobota): 1 ks. – ul. Nowowiejska, od ul. Węgrowskiej; 1 ks. – ul. Nowowiejska  od środka (w kierunku ul. Baczkowskiej i Polnej); 1 ks. – ul. Nowowiejska od końca (od ul. Baczkowskiej w stronę Węgrowskiej)