OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Zwykła (31 stycznia 2021 r.):

1. Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za anonimową ofiarę 1000 zł na cele inwestycyjne.
2. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania od nr 1-35.
3. Dziś podczas mszy św. o godz. 19.00 wspólne kolędowanie z artystami Warszawskiej Opery Kameralnej .
4. Jutro , 1 lutego Jutro, na mszy św. o 18.00 spotyka się Apostolat Dusz Czyśćcowych . Taca przeznaczona na msze św. za dusze w czyśćcu . Będą sprawowane przez misjonarza.
5. We wtorek, 2 lutego , Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. W naszej Świątyni msze św. będą sprawowane w godz. 7.00, 10.00 oraz 18.00. Podczas mszy św. poświęcimy świece zwane gromnicami. Przypominamy o kapturkach ochronnych na świece, żeby nie zabrudzić posadzki. Już dziś można w zakrystii nabyć świece zwane gromnicami. Koszt 16 zł. Po mszy św. o 18.00 we wtorek wybieramy nową Zelatorkę Parafialną KŻR. Taca z tego dnia przeznaczona jest na pomoc klasztorom klauzurowym w naszej Diecezji: Siostrom Klaryskom i Siostrom Benedyktynkom.
6. We środę, 3 lutego św. Błażeja, Patrona od chorób gardła. O 18.00 modli się Wspólnota Matek w modlitwie.
7. We czwartek, 4 lutego , I czwartek miesiąca. Adoracja od godz. 7.30 do 17.30 w Kaplicy Krzyża św. i Matki Bożej Kodeńskiej. O 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH z Osiedla Centrum.
8. 5 lutego , I Piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 17.50 Litania do SERCA Pana Jezusa i AKT Wynagrodzenia. Do chorych udajemy się tylko na indywidualne zaproszenie w tym całym tygodniu. Ze względu na pandemię nie chodzimy od domu do domu. W tym dniu jest też wspomnienie św. Agaty – Dziewicy i Męczennicy. Możliwość poświęcenia chleba św. Agaty.
9. 6 lutego , I sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 7.00 z formularza. O 18.00 msza św. z V niedzieli Zwykłej. Jednak po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, rozważanie, różaniec, litania i błogosławieństwo.
10. W przyszłą niedzielę spotkanie informacyjne o Wspólnocie „Mężczyźni św. Józefa”. Jeśli nasz Pan zechce a św. Józef łaski wyprosi, być może znajdą się i u nas chętni do wspólnej formacji i modlitwy w tej Wspólnocie.
11. Przypominamy, iż od przyszłej niedzieli msze św. w naszej Parafii 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Mszy św. o 18.00 nie będzie.