Ogłoszenia parafialne IV niedziela zwykła 28.01.2024

 1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną . Zebraliśmy 12121 zł.
 2. Serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie nas z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za otwartość, zatroskanie o sprawy Parafii , dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.
 3. Wspomnienie w tym tygodniu: 31.01 – św. Jana Bosko.
 4. 1 lutego, I czwartek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 17.30. O 17.30 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach z Zatorza (Folwarczna, Szkolna i kwiatowe). O 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w Wypominkach.
 5. lutego, Ofiarowanie Pańskie, Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Święcimy gromnice na każdej Mszy św.  Taca z tego dnia jest przeznaczona na pomoc klasztorom klauzurowym. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego.
 6. lutego, I sobota miesiąca. Msza św. o 7.00. Po niej rozważanie według wskazań Maryi i różaniec.
 7. W przyszłą niedzielę o 17.00 w kaplicy bocznej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 8. 13 lutego (wtorek) po Mszy o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu we wtorki po wieczornej Mszy świętej.
 9. W związku z kolędą następuje zmiana godzin funkcjonowania kancelarii parafialnej. Podczas kolędy (do środy włącznie) sprawy kancelaryjne będą załatwiane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 515 230 470.
 10. 3 lutego od godz. 9.00 odwiedzimy tych, którzy nie mogli nas przyjąć w wyznaczonych terminach, a chcieliby otrzymać Boże błogosławieństwo. Proszę o zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie na nr 515 230 470 .
 11. Wizyta duszpasterska każdego dnia zaczyna się od godz. 15.00.
  Program wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

– 29.01 (poniedziałek): 1 ks. – ul. Zielna (od ul. Dolnej), ul. Łąkowa (od ul. Dolnej), ul. Zawilcowa (od ul. Dolnej do ulicy Szkolnej), ul. Niezapominajki; 1 ks. – ul. Nasturcjowa (od ul. Szkolnej do ul. Folwarcznej), ul. Jaśminowa (od ulicy Nasturcjowej do ulicy Szkolnej), Konwaliowa, ul. Polnych Kwiatów (od końca w kierunku ul. Folwarcznej); 1 ks. – ul. Różana (od ul. Szkolnej do Folwarcznej), ul. Kwiatowa (od ul. Folwarcznej do ul. Różanej), ul. Narcyzowa (od ul. Kwiatowej do ul. Folwarcznej).

– 23.01 (wtorek): 1 ks. – ul. Mickiewicza (od końca w kierunku ulicy Długiej); 1 ks. – ul. Długa od ul. Kościuszki; 1 ks. – ul. Długa od Alei Pokoju, Rynkowa. Po odwiedzeniu ul. Długiej księża rozpoczną ul. Mickiewicza od ul. Długiej.