OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkiego Postu (14 marca 2021)

1. Rozpoczęliśmy czas rekolekcji w naszej Parafii. Będą głoszone przez Ks Roberta Grzybowskiego z Pustelni Zwiastowania Pańskiego oraz ks. Mateusza Roguskiego – z Bielska Podlaskiego. Szczegóły podadzą Rekolekcjoniści. Zachęcam do trwania przy Chrystusie. On chce mieć nas przy sobie jako umiłowane Dzieci. Podczas rekolekcji nie spowiadamy. Nie bylibyśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwa zarówno spowiednikom jak i penitentom. A dla nas to jest priorytet.
Od początku Wielkiego Postu spowiadamy codziennie. Spowiedź ponownie od czwartku od godziny 17.00. Zapraszamy serdecznie. Taca ze środy jest przeznaczona na funkcjonowanie Pustelni Zwiastowania Pańskiego w Poletyłach.
2. Dziękujemy p. Heniowi Krysikowi za czasowe usunięcie płyt marmurowych sprzed naszej Świątyni. Będą one kładzione na ołtarz wraz z płaskorzeźbami.
3. W piątek o 17 Droga Krzyżowa dla Dzieci, o 20.00 dla Młodzieży i Dorosłych. W niedzielę o 18.15 Gorzkie Żale.
4. W piątek Uroczystość św. Józefa Patrona Rodzin i Patrona Mężczyzn. Msza św. o godz. 18.00. Zapraszamy Rodziny i wszystkich Panów naszej Parafii.
5. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca marca, zebrana taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne czyli budowę naszego ołtarza głównego. Serdecznie dziękuję za pomoc na ten cel przekazaną w różnej formie. Faktura wystawiona w grudniu opiewała na kwotę 246000 zł. Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią w miesiącu grudniu, styczniu i lutym udało się nam spłacić za marmury do ołtarza 115500 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”! Wiem, że wspólnymi siłami możemy wszystko!
6. Caritas Diecezjalna rozprowadza Baranki Wielkanocne z czekolady. Dochód jest przeznaczony na cele charytatywne. Koszt 5 zł.
7. Zachęcamy do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Idziemy.