OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkanocna (25 kwietnia 2021 r.)

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w zeszłą niedzielę z przeznaczeniem na nasz ołtarz. Zebraliśmy 14325 zł 48 gr. Dziękujemy!
2. Przekazano anonimowe ofiary na ołtarz: 200 zł , 200 zł, 500 zł oraz 70 zł na konto.
3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony szczególnie NM Pannie. Zapraszamy na wspólne Nabożeństwa Majowe i śpiewanie Litanii ku Jej czci po mszy św. o godz. 18.00.
4. 1 maja jest to także 1 sobota miesiąca. Zapraszamy na wspólny różaniec wraz z rozważaniem maryjnym na godzinę 17.15. Spowiadamy podczas mszy św.
5. W najbliższym tygodniu próby dzieci przed I Komunią św. : dla SP 3 – poniedziałek, czwartek ; dla SP 1 , 2 oraz Kaliska – środa, piątek.
6. W przyszłą niedzielę Diakon WSD w Drohiczynie Piotr Wyszomierski wygłosi Słowo Boże i zbierze tacę na potrzeby tej Uczelni naszej Diecezji. Bóg zapłać Wszystkim, którzy ofiarą i modlitwą wspierają dzieło powołań.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich : Niedziela oraz Idziemy.