OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Zwykła (26 stycznia 2020 r.)

1. Serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie nas w progi swoich domów z Wizytą Duszpasterską. Doświadczamy niezwykłej życzliwości i serdeczności. Dziękujemy za odprowadzenie, gościnę, szczerą rozmowę. Dziękujemy za ofiary, które są przekazywane na budowę naszego ołtarza głównego. W najbliższym tygodniu odwiedzimy Rodziny naszej Parafii mieszkające:

Poniedziałek , 27 stycznia , od godz. 15.00 : ul. Folwarczna i ul. Szkolna (3 kapłanów)

Wtorek, 28 stycznia, od godz. 15.00: ul. Sadowa i Cicha (25) (1 ksiądz), ul. Żytnia ( 23) (1 ksiądz), Ul. Jana Kazimierza (24 ) – 1 ksiądz

Środa , 29 stycznia , od godz. 15.00 : Spokojna i Parkowa (27) (2 księży)

Czwartek, 30 stycznia, od godz. 15.00 : Aleja Węgrowska (numery nieparzyste (77) (3 księży). Od ronda , od końca i od środka.

Piątek, 31 stycznia, od 15.00 : ul. Marii Sadzewicz (20) – 1 ksiądz, ul. Długa (18,17) – 2 księży

W sobotę, 1 lutego, od 9.00 odwiedzimy tych, którzy nie mogli nas przyjąć wcześniej z różnych powodów. Prosimy o zgłoszenia.

2.Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają naszą budowę ołtarza i złożyli ofiarę na tacę w zeszłą niedzielę. Zebraliśmy 17562 zł 38 groszy.

3. W sobotę, 1 lutego , oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 18.00. Po niej różaniec poprzedzony rozważaniem animowanym przez Rycerstwo Niepokalanej.

4. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego z błogosławieństwem świec. Jest to dzień modlitw w intencji wspólnot kontemplacyjnych. Taca z tego dnia jest przeznaczona na wsparcie klasztorów kontemplacyjnych.

5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 Spotkanie dla Dzieci z klas III , które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. oraz przystąpienia do Sakramentu Pokuty.

6. Cieszymy się z pobożności eucharystycznej naszych Parafian. Msze św. są już zarezerwowane do czerwca włącznie. Żeby umożliwić zamawianie mszy św. czasowo zawieszamy przyjmowanie mszy św. gregoriańskich. Wszystkie przyjęte zostaną odprawione. Wszelkie nagłe intencje proszę spisywać na kartce i zostawiać w zakrystii. Zostaną one przedstawione Bogu podczas mszy św. za Parafian o godz. 10.30.

7. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Idziemy.