OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Zwykła (24 stycznia 2021 r.):

1. Serdeczne BÓG zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjną. Pomimo siarczystego mrozu i znacznie ograniczonej ilości wiernych , zebraliśmy 14232, 58 zł. W imieniu naszej Wspólnoty składam gorące podziękowania!
2. Bardzo dziękuję także za ofiary indywidualne z przeznaczeniem na budowę: 1000 zł i 1500 zł (na konto parafialne).
3. Dziś zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.
4. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkania formacyjne w po mszy św. o godz. 12.00.
I – 31 stycznia (niedziela) , g. 12.00 – osoby z listy 1-35
II – 07 lutego (niedziela) , g. 12.00 – osoby z listy 36-71.
Informacja jest dostępna na grupie fb dla bierzmowanych.
5. Spotkanie informacyjne na temat Wspólnoty „Mężczyźni św. Józefa” odbędzie się w niedzielę, 7 lutego przed każdą mszą św. Już dziś zapraszamy Panów z naszej Wspólnoty Parafialnej (i nie tylko naszej).
6. Przypominamy o wyborach Zelatorki lub Zelatora Parafialnego KŻR w dniu 2 lutego o mszy św. o godz. 18.00.
7. Od lutego wracamy do standardowego rozkładu sprawowania Mszy św. Zatem 7 lutego msze św. będą odprawiane: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Mszy św. o 18.00 nie będzie. Oczywiście msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest sprawowana według formularza niedzielnego.
8. W niedzielę, 31 stycznia, o godz. 19 podczas mszy świętej wspólne kolędowanie z wybitnymi artystami na które zaprasza Alicja Węgorzewska, dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej. Wystąpią: Olga Bończyk, Wojciech Sokolnicki, Bogdan Kierejsza, Robert Grudzień kierownictwo muzyczne . Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami na wspólne kolędowanie.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Idziemy.