Ogłoszenia parafialne III niedziela zwykła 21.01.2024

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na remont sali pod prezbiterium. Za tydzień podamy, ile zebraliśmy.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie nas z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za otwartość, zatroskanie o sprawy Parafii , dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.
  3. Wspomnienia w tym tygodniu: 24.01 – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; 25.01 – święto nawrócenia św. Pawła; 26.01 – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  4. Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka – obejmijmy ich naszą modlitwą.
  5. W związku z kolędą następuje zmiana godzin funkcjonowania kancelarii parafialnej. Podczas kolędy (do końca stycznia) sprawy kancelaryjne będą załatwiane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 515 230 470.
  6. Wizyta duszpasterska każdego dnia zaczyna się od godz. 15.00. W sobotę kolęda od 9.00. Program wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

– 22.01 (poniedziałek): 1 ks. – ulica B. Prusa (od Jana Kazimierza w kierunku ul. Węgrowskiej), ul. Krótka (od ul. Prusa do ul. Sadowej); 1 ks. – ul. Kościuszki (od Alei Łochowskiej); 1 ks. – ul. Kościuszki (od Alei Pokoju)

– 23.01 (wtorek): 1 ks. – ul. Wyspiańskiego (od ul. Wyszkowskiej), następnie ul. Szkolna od szkoły w kierunku ul. Dolnej; 1 ks. ul. Folwarczna (od ul. Wyspiańskiego);
1 ks. ul. Folwarczna (od ul. Dolnej). Księża z Folwarcznej w razie konieczności wspierają kapłana na ulicy Szkolnej (od ulicy Dolnej)

– 24.01 (środa): 1 ks. – Osiedlowa, Wolności, ulica Żytnia (od ul. Ks. Jelinka), Norwida, Działkowa; 1 ks. – ul. Ks. Jana Kazimierza (od ul. Cichej); 1 ks. – ul . Sadowa
(od ul. Węgrowskiej), ul. Cicha (od ul. Żytniej)

– 25.01 (czwartek): 1 ks. – ul. Węgrowska od Borowianki (numery parzyste), w trakcie ul. Lazurowa;
1 ks. – Gryczana, ul. Spokojna (od końca w kierunku ul. Żytniej), ul. Pszenna;
1 ks. – ul. Wspólna, (od 10-lecia Łochowa do ul. Sikorskiego), następnie ul. Parkowa
(od ul. Waryńskiego) w kierunku ul. Żytniej

– 26.01 (piątek): 1 ks. – ul. Węgrowska (od Alei Łochowskiej) (numery nieparzyste –  lewa strona); 1 ks. – ul. Węgrowska (od końca w kierunku Łochowa) wraz z blokiem;
1 ks. – Czereśniowa, ul. Węgrowska (od ul. Nowowiejskiej w kierunku miasta).

– 27.01 (sobota): 1 ks. – ulica Sosnowa od ul. Mickiewicza w kierunku ul. 1-go Maja, po zakończeniu, ul. Księdza Piotra Jelinka od ul. Węgrowskiej, 1 ks. – ul. L. Waryńskiego (od Parkowej w kierunku ul. Ks. Jelinka) i z powrotem; 1 ks. – 11 Listopada (od ul. Parkowej w kierunku ul. Piotra Jelinka), ul. Piotra Jelinka (od ul. Żytniej).

– 29.01 (poniedziałek): 1 ks. – ul. Zielna (od ul. Dolnej), ul. Łąkowa (od ul. Dolnej), ul. Zawilcowa (od ul. Dolnej do ulicy Szkolnej), ul. Niezapominajki; 1 ks. – ul. Nasturcjowa (od ul. Szkolnej do ul. Folwarcznej), ul. Jaśminowa (od ulicy Nasturcjowej do ulicy Szkolnej), Konwaliowa, ul. Polnych Kwiatów (od końca w kierunku ul. Folwarcznej);
1 ks. – ul. Różana (od ul. Szkolnej do Folwarcznej), ul. Kwiatowa (od ul. Folwarcznej do ul. Różanej), ul. Narcyzowa (od ul. Kwiatowej do ul. Folwarcznej).