OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkiego Postu (15 marca 2020 roku)

1. W związku ze wprowadzeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz z dekretem Biskupa Drohiczyńskiego Piotra Sawczuka informujemy, iż w mszach św. do dnia 29 marca br. w Kościele Parafialnym w Łochowie mogą uczestniczyć jedynie osoby , które daną intencję zamówiły. Liczba uczestniczących nie może przekroczyć 50 osób wraz z kapłanami oraz asystą.

2. Uprzejmie prosimy, aby te Rodziny wchodziły od strony kancelarii i spotykały się z nami przede mszą w Zakrystii. Podczas sprawowania mszy św. drzwi kościoła będą zamknięte.

3. W dniu dzisiejszym nie spotykamy się na wspólnym śpiewaniu Gorzkich Żali.

4. W piątek nie będzie sprawowana Droga Krzyżowa zarówno dla Dzieci jak i Dorosłych.

5. W przyszłym tygodniu nie odbędą się w naszej Parafii Rekolekcje Parafialne.

6. Spotkania wszelkich Grup i Wspólnot Parafialnych , zarówno modlitewnych jak i formacyjnych , są zawieszone do odwołania. Dotyczy to również comiesięcznych spotkań Domowego Kościoła.

7. Odwołane są także wszelkie zbiórki ministrantów oraz próby scholii.

8. Zachęcamy do uczestnictwa w mszach św. przez środki masowego przekazu oraz internet.

9. Kancelaria Parafialna i związane z nią sprawy odbywają się na zasadzie osobistego umówienia się z księdzem dyżurnym lub przez telefon parafialny.

10. Kochani Parafianie? Wierzymy, że przeżyjemy w łączności z Panem Bogiem ten trudny dla nas czas a nasza wiara nie osłabnie ale ulegnie wzmocnieniu. Pan jest z Nami! Łączmy się duchowo i módlmy się za siebie nawzajem. Już za Wami tęsknimy – Wasi Duszpasterze!:)