OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkiego Postu (07 marca 2021 r.)

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszek Ad gentes. Zebraliśmy na misje 2658 zł. Bóg zapłać za ofiary na misje w Kamerunie w I piątek miesiąca marca. Zebraliśmy 984 zł.
2. W imieniu Wspólnoty dziękuję Anonimowym Ofiarodawcom, którzy wsparli budowę ołtarza: 200 zł, 300 zł.
3. Jutro Międzynarodowy Dzień Kobiet . Modlimy się za wszystkie Panie z naszej Parafii i z naszych Rodzin.
4. W sobotę , 13 marca, ósma rocznica wyboru Ojca św. Franciszka, którego niech Bóg zachowa na najdłuższe lata.
5. Zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek na 17.00 – Dzieci , i 20.00 – Młodzież i Dorośli.
6. W nadchodzącą sobotę, 13 marca , mszą św. o godz. 18.00 w naszej Parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Będą trwały do środy 17 marca włącznie. Prowadził je będzie ks. dr Robert Grzybowski z Pustelni Zwiastowania Pańskiego w Poletyłach. Przypominamy, iż w trakcie rekolekcji ze względu na pandemię nie spowiadamy. Nie przyjadą także księża Goście. Natomiast jest możliwość spowiedzi każdego dnia. Od godz. 17.00 w dni powszednie czekamy na tych, którzy pragną pojednać się z Bogiem i bliźnimi w Sakramencie Pokuty. Chcielibyśmy, aby pragnienie pojednania z Bogiem pochodziło z serca a nie z nakazu czy obowiązku. Jeżeli w sercu rodzi się chęć spowiedzi skorzystajmy teraz , bo przed Świętami Wielkanocnymi z pewnością będzie trudniej. W zamian podczas rekolekcji będzie wystawiony Najświętszy Sakrament w Kaplicy Krzyża św. I Matki Bożej Kodeńskiej (począwszy od soboty za zakończywszy na środzie). Chrystus będzie szczególnie dostępny dla każdego z nas.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich : Niedziela i Idziemy.