OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkanocna (18 kwietnia 2021 r.)

1. Serdeczne podziękowania tym, którzy wsparli dziś naszą inwestycję. Za tydzień podam, ile zebraliśmy.
2. Bóg zapłać tym, którzy złożyli ofiary na budowę naszego ołtarza głównego: 100 zł, 150 zł, 200 zł, 500 zł, 1600 zł. Wpływają też ofiary z dopiskiem „taca w kwarantannie”. Wpłynęła też ofiara w wysokości 300 zł z dopiskiem „na budowę ołtarza w ramach kolędy 2021”.
3. W związku z zakażeniami i liczbą chorych nie możemy udać się w najbliższych tygodniach, aby odwiedzić w domach naszych Parafian. Sytuacja jest dynamiczna. Dla nas kapłanów priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo Wiernych.
4. Przypominamy, iż w naszej Parafii msze św. w niedziele są sprawowane w godz. 7.00, 9.00, 10.30., 12.00, 18.00 i 19.00. W dniu dzisiejszym ze względu na Troje Dzieci, które zostaną ochrzczone msza św. o godz. 13.30 jest sprawowana w Kościele Parafialnym a nie kaplicy przy pałacu ze względu na różnicę w powierzchni tychże miejsc. W kościele może uczestniczyć większa liczba wiernych.
5. Spotkania przygotowujące do 1 Komunii Świętej będą odbywać się w następującym porządku
– Poniedziałek-18.45- SP nr 3
– Wtorek- 18.45 – SP nr 1,2, Kaliska
– Środa- 18.45- SP nr. 3
– Czwartek – 18.45- SP nr. 1, 2
6. Prosimy o sumienne uczestnictwo w próbach przede wszystkim te dzieci, które nie były jeszcze na spotkaniach. Będą też próby z panią organistką, jak również ustalanie funkcji dla rodziców. Prosimy aby dzieci wzięły na spotkanie swoje ćwiczenia z religii z treściami do przyswojenia.
7. Spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca we wtorek zostaje odwołane ze względu na próby dzieci komunijnych.
8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich : Niedziela i Idziemy.