OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Zwykła (17 stycznia 2021 r.):

1. W imieniu wspólnoty pragnę podziękować za ofiary przeznaczone dziś na tacę inwestycyjną. Wpłynęły także ofiary – 300 zł (KŻR z ul. Rynkowej) oraz anonimowe 200 zł i 300 zł.
2. Dziękujemy ponownie Właścicielom Restauracji Borowianka za obiady dla Panów Kamieniarzy w zeszłym tygodniu.
3. Prace zostały wstrzymane na tym etapie. Kładzenie marmuru zostanie dokończone (finalnie) wraz z położeniem płaskorzeźb. Koszt robocizny Panów Kamieniarzy to 46000 zł. Koszt materiałów (kleje i kotwy ) – 10000 zł.
4. W przyszłą niedzielę do puszek będziemy zbierali na pomoc Ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.
5. Pragniemy, aby w naszej Parafii zawiązała się Wspólnota formacyjno-modlitewna tylko dla mężczyzn „Mężczyźni św. Józefa”. Wiemy jak ważną rolę w katolickiej rodzinie pełni wierzący, „nawrócony” mąż, ojciec , dziadek. Wiemy jak bardzo brakuje odpowiedzialnych , przekonanych do wiary Młodzieńców, którzy będą budowali mocne rodziny. Panowie, zapraszamy. Za kilka tygodni spotkanie organizacyjne. Można już sobie podejrzeć informacje wyszukując hasło „Mężczyźni św. Józefa”.
6. 2 lutego, we wtorek , po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich Członków i Członkinie KŻR w naszej Parafii. Będziemy wybierać Zelatorkę Parafialną. Pani Jadzia Siuchta po 8 latach pragnie zrezygnować. Jesteśmy Jej bardzo wdzięczni za owocną posługę. Zapraszam serdecznie do udziału w wyborach.