Ogłoszenia parafialne II niedziela zwykła 14.01.2024

1. Serdeczne Bóg zapłać za anonimowe ofiary na cele inwestycyjne przelane na konto parafialne w wysokości 550 zł i 1000 zł.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie nas z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za otwartość, zatroskanie o sprawy Parafii , dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.
  3. Wspomnienia w tym tygodniu: 17.01 – św. Antoniego Opata; 19.01 – św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  4. Informujemy, iż autobus na lotnisko zostanie podstawiony w sobotę o godz. 11.15. Wyjazd o godz. 11.45. Nie zapomnijmy o dokumentach!
  5. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca stycznia, taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  6. W naszej parafii w najbliższą środę (17.01) organizowany jest wyjazd dla dzieci do Warszawy z naszej parafii. Koszt wyjazdu 70 zł. W cenie wyjazdu udział w spektaklu teatralnym, sala zabaw i obiad. Szczegóły i zapisy pod nr 517 584 695.
  7. W związku z kolędą następuje zmiana godzin funkcjonowania kancelarii parafialnej. Podczas kolędy (do końca stycznia) sprawy kancelaryjne będą załatwiane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 515 230 470.
  8. Wizyta duszpasterska każdego dnia zaczyna się od godz. 15.00. W sobotę kolęda od 9.00. Program wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

– 15.01 (poniedziałek): ul. Leśna. 1 ks. – od strony Ronda przy DK50 (po obu stronach); 1 ks. – prawa strona od ulicy Nowowiejskiej; 1 ks. – lewa strona od ulicy Nowowiejskiej

– 16.01 (wtorek): 1 ks. – ul. Okrężna (od ul. Miłej) i po zakończeniu ul. Spacerowa (od ul. Leśnej); 1 ks. – Aleja Łochowska od Ronda przy Orlenie (bez Sadyby); 1 ks. –  Aleja Łochowska – od strony Łojewa

– 17.01 (środa): ul. Dębowa z obydwu stron

– 18.01 (czwartek): 1 ks. – ul. Armii Krajowej (od Alei Łochowskiej) , następnie blok przy Alei Pokoju (Urząd Miasta); 1 ks. – ul Wyszkowska (od granicy z Parafią Budziska w stronę torów); 1 ks. – ul. Jodłowa (od Wyszkowskiej), ul. Modrzewiowa, ul. Jałowcowa oraz ulica Brzozowa (od Barchowa w stronę miasta) (proszę o informacje, kto mieszka)

– 19.01 (piątek): 1 ks. – ul. Marii Sadzewicz (od 1 Maja do ul. Węgrowskiej); 1 ks. – Sadyba (od Barchowa w kierunku ulicy Targowej i ulica Targowa od trasy nr 50);
1 ks. – ul. Świerkowa (od Mrówki w kierunku ulicy Targowej).

– 20.01 (sobota): 1 ks. – ul. Laskowska od (Węgrowskiej); 1 ks. – ul. Laskowska (od Lasek; od końca). Następnie ci dwaj księża po spotkaniu ul. Topolowa od ul. Laskowskiej – 1 ksiądz i od końca – 1 ksiądz oraz ul. Klonowa i Wiklinowa. 1 ks. – ul. Rzeczna (od ul. Konopnickiej), ul. Ogrodowa (od końca w kierunku ul. Laskowskiej) i na końcu ul. Ogrodowa (odcinek od ul. Ogrodowej w kierunku ul. Topolowej.)