OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkiego Postu (28 lutego 2021 r.)

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę inwestycyjną . Zebraliśmy 18122 zł i 1 gr.
2. Dziękujemy Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca za ofiarę na ołtarz w wysokości 1300 zł. Podziękowania składamy także anonimowym ofiarodawcom, którzy przekazali: 100 zł, 200 zł, 300 zł, 1000 zł oraz 500 zł od Ofiarodawcy z sąsiedniej Parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” Wszystkim!
3. Dziś Ofiary złożone do puszek są przeznaczone na misje św. „Ad gentes”.
4. Dziś po mszy św. o 12.00 spotkanie Rodziców Młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania.
5. Jutro , 1 marca, na mszy św. o 18.00 spotyka się Apostolat Dusz Czyśćcowych . Taca przeznaczona na msze św. za dusze w czyśćcu . Będą sprawowane przez misjonarza.
6. We środę, 3 marca o 18.00 modli się Wspólnota Matek w modlitwie.
7. We czwartek, 4 marca , I czwartek miesiąca. Adoracja od godz. 7.30 do 17.30 w Kaplicy Krzyża św. i Matki Bożej Kodeńskiej. O 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH z Zatorza (Wyszkowska, Szkolna i przyległe).
8. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa odbędzie się nie we środę , 3 marca a we czwartek , 4 marca.
9. 5 marca , I Piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. O 17.50 Litania do SERCA Pana Jezusa i AKT Wynagrodzenia. Msza św. o godz. 18.00. Do chorych udajemy się tylko na indywidualne zaproszenie w tym całym tygodniu. Ze względu na pandemię nie chodzimy od domu do domu.
10. 6 marca , I sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 7.00 z formularza. O 18.00 msza św. z III Niedzieli Wielkiego Postu. Jednak po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, rozważanie, różaniec, litania i błogosławieństwo.
11. Od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 Jezus Chrystus czeka na nas z darem swego przebaczenia i miłosierdzia w Sakramencie Pokuty. On chce obdarzać swoimi łaskami wszystkich grzesznych, słabych, chorych i tych co się źle mają…Skorzystajmy! Nie odkładajmy na ostatnią chwilę. Znów liczba zakażeń wzrasta i boimy się nowych ograniczeń. Zapraszamy!
12. Caritas naszej Diecezji jak co roku w Wielkim Poście prowadzi akcje sprzedaży baranków czekoladowych na stół wielkanocny. Ofiara na przy nabyciu baranka to 5 zł.
13. Pragnę raz jeszcze serdecznie podziękować za modlitwy, wyrazy współczucia, kondolencje i udział w pogrzebie mojego Taty w rodzinnej Parafii Pobikry. Czułem się otoczony prawdziwą życzliwością, jak ktoś naprawdę z tej łochowskiej Wspólnoty. Bóg zapłać!