OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05 marca 2023 r.

1. Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za ofiarę anonimową 500 zł na cele inwestycyjne.

2. Dziś ofiary do puszek na misje AD GENTES. Wesprzyjmy misjonarzy, którzy często z narażeniem życia głoszą Ewangelię.

3. SPOTKANIE DZIECI I KOMUNIJNYCH połączone z poświęceniem modlitewników dziś o godz. 12.00.

4. SPOTKANIE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA w następną niedzielę, 12.02. po Mszy Św. o godz. 18.00.

5. Trwa WIELKI POST:

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w parafii: 19 – 21.03
  • DROGI KRZYŻOWE w piątki: dla dzieci o godz. 17.00; dla młodzieży i dorosłych o godz. 19.00.
  • GORZKIE ŻALE wraz z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.
  • Czyńmy również uczynki miłosierdzia względem potrzebujących.

6. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET w środę, 8.03. Otoczmy modlitwą wszystkie Panie.

7. WSPÓLNOTA PRZYJACIELE OBLUBIEŃCA zaprasza w sobotę, 25.03. w godz. 9.00 – 18.00 na konferencję „Biblia o finansach”, która odbędzie się w sali konferencyjnej na Dworcu Kolejowym w Łochowie. Szczegóły na plakacie w gablocie informacyjnej.

8. INFORMACJE DLA PIELGRZYMÓW:

• Uprzejmie proszę, aby Pielgrzymi z grupy sierpniowej Pielgrzymki do Portugalii przesłali na adres mailowy: pielgrzymkalochow@op.pl wszelkie odpowiedzi linii lotniczej TAP na żądanie o wypłacenie odszkodowania za opóźniony lot powrotny.
  • Biuro Frater przygotowuje konkretną propozycję na wyjazd do Ziemi Św. w ferie 2024. Wkrótce szczegóły.
  • Informuję, iż na wyjazd do Izraela konieczne jest posiadanie paszportu o ważności dłuższej o pół roku od daty powrotu. Dowód osobisty nie uprawnia do przekroczenia granicy Izraela.