OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkanocna (11 kwietnia 2021 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na budowę naszego ołtarza w kwocie: 100 zł, 200 zł, 300 zł. W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne czyli budowę ołtarza. W ostatnim miesiącu udało się nam spłacić 35000 zł. Zostało nam do pełnej spłaty marmuru na ołtarz 95 500 zł. Pomimo trudności związanych z pandemią czynimy to powoli aczkolwiek systematycznie. Dziękuję z serca wszystkim Ofiarodawcom.
2. Dziękujemy Wszystkim, którzy przekazali odpady elektryczne i elektroniczne w celu pozyskania funduszy na cele misyjne.
3. We środę po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Panów, którzy pragną umocnić swoją więź z Panem Bogiem.
4. Poniedziałek – 12.04 – po mszy św. wieczorowej – spotkanie dzieci ze SP 3,
Czwartek – po mszy św. wieczorowej – spotkanie dzieci SP 1, 2, Kaliska
5. W Sobotę o godz. 18.00 msza św. w intencji tegorocznych maturzystów – zapraszamy.
6. Zachęcamy do nabywania Tygodników Katolickich : Niedziela i Idziemy.