OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Bożego Narodzenia (05 stycznia 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Bożego Narodzenia 05 stycznia 2020 roku

1. Serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy przyjęli kapłanów przychodzących w imię Pańskie z Wizytą Duszpasterską. Dziękujemy za życzliwość i gościnę. Dziękuję w imieniu Wspólnoty za wszelkie hojne ofiary na budowę ołtarza głównego w naszej Świątyni. Jest to dowód troski o naszą Wspólnotę i Jej Dzieła. W tym tygodniu odwiedziemy Parafian, którzy mieszkają na następujących ulicach:

– Wtorek, 7 stycznia, od godz. 15.00 – Relin – 1 kapłan , ul. Baczkowska (37) – 2 kapłanów – po obu stronach.

– Środa – 8 stycznia , od godz. 15.00 – ul. Nowowiejska ( 3 kapłanów).

– Czwartek – 9 stycznia , od godz. 15.00 – ul Niepodległości (10) i Zakole (10) – 1 ksiądz oraz ul. 10 lecia Łochowa (41) i ul. Miła (12) – 2 księży.

– Piątek – 10 stycznia , od 15.00 – ul. Starowiejska (20)1 kapłan , ul. Wiśniowa, Gajowa, Porzeczkowa(27) 1 kapłan, ul. Stawowa (22) 1 kapłan.

– Sobota – 11 stycznia , od godz. 9.00 – Laskowska i przyległe (36), ul. Rzeczna (11),Ogrodowa (21), Wiklinowa (6), Klonowa (4) , Topolowa (9), bez ulicy Stawowej. (3 kapłanów).

I antycypując przyszły tydzień : 13 stycznia 2020 roku od 15.00 – Konopnickiej (18) + Myśliwska (3) – 1 ksiądz oraz ul. 1 Maja (z obu stron po obu stronach) 2 księży.

Uprzejmie prosimy o pojazdy na godz. 14.45 oraz 8.45 w sobotę.

2. Dziś mamy możliwość wesprzeć ofiarą do puszek przewlekle chore dzieci: Łucję, Zuzię i Adasia z Jadowa. Bóg zapłać!

3. Dziś o godzinie 18.30 Koncert scholii dziecięco – młodzieżowej oraz Scholii Młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy!

4. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Uroczystością Trzech Króli. Msze św. są sprawowane w godzinach 7.00, 9.00 , 10.30 oraz 19.00. Przyjmujemy poświęconą kredę, która piszemy na drzwiach litery K M B i rok bieżący. Różne są interpretacje tychże liter . Jedna mówi, że pochodzą od pierwszych liter imion Trzech Króli, inna zaś od łacińskiego tekstu : Christus mansionem benedicat czyli „niech Chrystus błogosławi to mieszkanie”. Po mszy św. o godz. 10.30 wyrusza ORSZAK TRZECH KRÓLI. Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału i wyznania naszej wiary! Taca z dnia jutrzejszego jest przeznaczona na misyjne Dzieła Kościoła.

5. We środę, 8 stycznia na mszy św. o godz. 18.00 spotykają się Matki w Modlitwie.
I także we środę, wyjątkowo ze względu na popołudniową kolędę, o 7.00 msza św. za zmarłych polecanych w półrocznych i rocznych wypominkach. I przed msza św. o 7.00. modlimy się na wypominkach za zmarłych z Barchowa i….

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Spotkanie Opłatkowe KŻR i wszystkich Wspólnot Maryjnych, Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym , Matek w Modlitwie, Rycerstwo Niepokalanej. Zapraszamy.

7. Zachęcamy do nabywania Tygodników Katolickich : Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy!