Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 spotkanie przygotowujące do I Komunii.
  2. Trwają nabożeństwa wielkopostne Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00, czyli około 18.30. Zachęcamy do przeżycia w tym dniu Eucharystii i przyjęcia Jezusa w Komunii św. Po zakończonych nabożeństwach Komunii św. nie udzielamy.
  3. Gorzkie Żale wraz z Kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.20. Serdecznie zapraszamy!
  4. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na cele inwestycyjne. Czekamy na kosztorys za granit do naszej Świątyni.
  5. Dziękujemy Pani Marzenie Sawera za dekoracje Wielkopostną.
  6. Rodzice oraz Młodzież dziękują wszystkim, którzy wsparli wyjazd do Orlando na Mistrzostwa Świata.
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad gentes”.
  8. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: 22.02 – święto Katedry św. Piotra.
  9. Za tydzień, w niedzielę czyli 25 lutego przy naszym kościele w godz. 09.00-13.00 będzie można oddać krew. Wszystkich chętnych zapraszamy.