Ogłoszenia parafialne I niedziela Adwentu 03.12.2023

1. Serdeczne „Bóg zapłać ” za ofiary na inwestycje. Zebraliśmy 13 232 zł 58 gr. Docelowo pragniemy przeprowadzić w przyszłym roku remont sali pod prezbiterium by nasze wspólnoty mogły się spotykać bez przeszkód. Dziękujemy wszystkim, którzy się troszczą o naszą Wspólnotę.
  2. Roraty we środę o godz. 18.00 i sobotę o godz. 7.00. Zachęcamy dzieci i dorosłych. Losowanie figurki Niepokalanej.
  3. Z tyłu kościoła są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – 10 zł mała, 20 zł duża.
  4. Rekolekcje w naszej Parafii w dniach 15-17 grudnia. Poprowadzi ks. dr Tomasz Kostecki z diecezji siedleckiej.
  5. W piątek , 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Różaniec o 11.30. O 18.00 poświęcenie medalików Dzieci z klas trzecich.
  6. Dziś o godz. 17.00 w kaplicy bocznej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  7. W środę 6 grudnia o 18.00 kolejne spotkanie z cyklu rekolekcyjnego.
  8. Wspomnienie w tym tygodniu: 7.12 – św. Ambrożego
  9. W związku ze zbliżającymi się świętami poświęciliśmy opłatki. Będą one roznoszone w tym tygodniu przez męża pani organistki – pana Leszka. Ofiary składane przy tej okazji są formą podziękowania dla pani organistki za jej całoroczną pracę w naszej parafii. Grafik opłatkowy: poniedziałek – Sienkiewicza, Mickiewicza; wtorek – Chopina, Sosnowa; środa – Długa.
  10. Dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu „Tężyńscy” za ofiarowanie wieńca adwentowego.