OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2 Niedziela Zwykła 16 stycznia 2022 r.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary dziś złożone na tacę inwestycyjną. Za tydzień poinformuję, ile zebraliśmy. Dziękujemy również za hojne ofiary na budowę ołtarza, składane podczas kolędy.

2. TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt. 2, 2) będzie od wtorku, 18 stycznia,  do Święta Nawrócenia św. Pawła, 25 stycznia.

3. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

• św. Antoniego Egipskiego, opata – poniedziałek, 17 stycznia
  • św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa – środa, 19 stycznia
  • św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy – piątek, 21 stycznia
  • Niedziela Słowa Bożego – 23 stycznia

4. DZIEŃ BABCI będzie w piątek, 21 stycznia, a DZIEŃ DZIADKA w sobotę, 22 stycznia. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Warto ofiarować w ich intencji Komunię świętą.

5. SPOTKANIE OPŁATKOWE KÓŁ PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA – w sobotę 22 stycznia w Węgrowie. Tego dnia jest organizowany wyjazd o godz. 14.00 sprzed kościoła. Zapisy u pani Jadwigi Berezy pod nr. tel. 514 806 596. Zapraszamy.

6. KANCELARIA PARAFIALNA w tym tygodniu z racji na kolędę będzie czynna od wtorku do piątku w godz. 8.00-9.00 (na telefon).