OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 Niedziela Zwykła – 31 lipca 2022 r.

1. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na tacę inwestycyjną w wysokości 863,28 zł, oraz ofiarę anonimową 100 zł na konto parafialne.

2. Od jutra zaczynamy SIERPIEŃ, MIESIĄC TRZEŹWOŚCI – zachęcamy, aby w duchu modlitwy i ofiary, podjąć w tym czasie abstynencję – o uwolnienie i uzdrowienie osób uzależnionych.

3. ROZPOCZĘCIE PIESZEJ PIELGRZYMKI DROHICZYŃSKIEJ NA JASNĄ GÓRĘ W NASZEJ PARAFIIjutro (poniedziałek):

• Mszy św. o godz. 8.00 będzie przewodniczył ks. bp Piotr Sawczuk.
  • Wymarsz grupy łochowskiej (żółtej) – po Mszy św.
  • Zapraszamy do pielgrzymowania, można dołączyć również w trakcie pielgrzymki, wg możliwości czasowych. Intencja główna pielgrzymki – o pokój na świecie.
  • Zachęcamy też do pielgrzymowania duchowego; zapisy w zakrystii.
  • Każdy pielgrzym duchowy otrzyma kartę pielgrzyma i znaczek.
  • Ofiary przy tym składane są na Msze św. sprawowane w int. pielgrzymów.
  • Modlitwy pielgrzymkowe w kościele codziennie o godz. 18.00; w niedzielę o godz. 12.00.

4. MSZA ŚW. W INTENCJI DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH. – w poniedziałek, 1.08. o godz. 18.00. Modli się Apostolat Dusz Czyścowych. Taca – na Msze św. za dusze czyśćcowe, które odprawi misjonarz.

5. MATKI W MODLITWIE spotykają się w środę, 3.08. o godz. 18.00.

6. I CZWARTEK MIESIĄCA – 4.08. Adoracja za powołanych do służby Bożej w godz. 7.30-17.30., a następnie modlitwy za zmarłych z osiedla Leśna, polecanych w wypominkach rocznych.

7. I PIĄTEK MIESIĄCA – 5.08.

• Komunia św. wynagradzająca NSPJ – podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.
  • Adoracja i spowiedź – od godz. 17.00. Prosimy jednak o spowiedź w tygodniu, ze względu na urlopy księży i śluby, dlatego w piątek trzeba będzie dłużej poczekać na spowiedź.
  • Do zgłoszonych chorych udamy się od godz. 12.00.
  • Taca – na misje w Kamerunie prowadzone przez s. Michalitki

8. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

• Św. Alfonsa Marii Liguoriego – poniedziałek, 1.08.
  • Św. Jana Marii Vianneyʾa (patrona proboszczów) – czwartek, 4.08.
  • ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO i I SOBOTA MIESIĄCA – 6.08.
  • Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 (niedzielna)
  • Msza św. z I soboty o godz. 7.00., a po niej różaniec wg wskazań Maryi, szczególnie o pokój na świecie.

9. PARAFIALNA AKCJA ZBIÓRKI KRWI – w sobotę, 6.08. w godz. 9.00-13.00, przy naszym kościele. Zachęcamy do ratowania ludzkiego życia.