OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17 Niedziela Zwykła – 24 lipca 2022 r.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną. Za tydzień podamy zebraną sumę. Dziękujemy za ofiarę anonimową w wysokości 200 zł.

2. Dziękuję Małżeństwu z Os. Węgrowska, które z okazji 25 r. ślubu, w ramach wdzięczności Bogu, pokryło koszt wymiany i zabezpieczenia okna w kościele po wiosennych wichurach.

3. Dziękujemy Andrzejowi z Os. Węgrowska, który w trosce o parafię, nieodpłatnie dokonał renowacji bramy cmentarnej i pokrył koszty materiałów.

4. SIOSTRY MICHALITKI z serca dziękują łochowskim Parafianom za życzliwe przyjęcie, modlitwy i ofiary na misje z zeszłej niedzieli. Zebrano razem 13667, 20 gr oraz 5$ i 2 Euro. Dzięki tej konkretnej pomocy będzie można zmniejszyć skutki głodu w Afryce, a tamtejsze dzieci i młodzież będą mogły się dalej uczyć.

5. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

• Święto Św. Jakuba Apostoła – poniedziałek, 25.07.
  • Św. Joachima i Anny, rodziców NMP – wtorek, 26.07.
  • Św. Charbela – czwartek, 28.07. (św. Charbel wyprosił już tysiące łask, warto więc tego dnia ofiarować Komunię św. i modlitwę w szczególnej intencji)
  • Św. Marty – piątek, 29.07.

6. PIESZA PIELGRZYMKA DROHICZYŃSKA NA JASNĄ GÓRĘ pod hasłem: „IDZIEMY W POKOJU CHRYSTUSA”

• Zapisy pielgrzymów pieszych – przy wejściu do kancelarii:
  • w czwartek-piątek-sobotę – w godz. 16.00-18.00
  • w niedzielę – w godz. 18.00-20.00
  • Wyjście Grupy Łochowskiej (żółtej) – jak zawsze 1.08., po Mszy św. porannej.
  • Jeśli ktośnie może być na całej pielgrzymce to może iść jej fragment, lub może zostać pielgrzymem duchowym – w grupie srebrnej.
  • Zapisy pielgrzymów duchowych – od poniedziałku, 25.07. po Mszach wieczornych.
  • Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w intencji pokoju na świecie.
  • Informacje o pielgrzymce są na plakacie w gablocie a także na stronie internetowej: doczestochowy.pielgrzymuj.pl

7. MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA za lipcową pielgrz. do Fatimy i Santiago de Compostela – w przyszłą niedzielę, 31.07. Rozpoczęcie o godz. 12.00 Mszą św., a po niej spotkanie.

8. ORGANIZACYJNE SPOTKANIE PIELGRZYMÓW GRUPY SIERPNIOWEJ do Fatimy i Santiago de Compostela – również w niedzielę, 31.07. o godz. 13.00.