Ogłoszenia parafialne – 11.08.2024 r.

1. Dziś ks. Michał Sawicki jest w naszej Wspólnocie po raz ostatni jako wikariusz łochowski. Dziękujemy mu za posługę, gorliwość, życzliwość, otwartość serca,
opiekę nad Wspólnotami. Życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu
i pracy na różnych odcinkach duszpasterskich. Bóg zapłać! i Szczęść Boże

2. Za tydzień na mszy św. o godz. 10.30 pożegnamy ks. dr Pawła Koca

3. Wspomnienia w tym tygodniu:
• 14.08 – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
• 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
• 17.08 – św. Jacka, prezbitera

4. We wtorek, 13 sierpnia po mszy św. o godz. 18.00 Różaniec Fatimski z Figurą Matki Bożej. Proszę Wspólnoty o przygotowanie rozważań.

5. Pielgrzymowanie duchowe codziennie na mszy św. o godz. 18.00, dziś o 19.00.

6. W czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP – rocznica Cudu nad Wisłą. Jest to uroczystość obowiązująca. Msze św. w porządku niedzielnym: 7.00, 9,00; 10.30; 12,00 i 19.00. Na każdej mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

7. Dziękujemy za maile z uwagami i poprawkami zauważonymi po inwentaryzacji naszego cmentarza. Dziękuję dysponentom za zgłaszanie się do Administracji naszego cmentarza. Przypominamy, iż każdy grób i wolne miejsce musi mieć swego dysponenta

8. Wkrótce rozpoczniemy wykładanie kostką alejki przy sektorze C naszego cmentarza wzdłuż parkanu od strony DK nr 50.

9. 20 sierpnia po Mszy świętej wieczornej w salce na dole spotkanie zelatorek KŻR.

10. Taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na cele inwestycyjne.