Ogłoszenia parafialne 10.09.2023

  1. Wspomnienia liturgiczne: 13.09 św. Jana Chryzostoma; 14.09 święto Podwyższenia Krzyża świętego; 15.09 NMP Bolesnej; 16.09 świętych Korneliusza i Cypriana
  2. Zapraszam Radnych Parafialnych na spotkanie dziś o godz. 18.00 do sali na górze.
  3. Spotkanie katechetów parafii we wtorek 12 września o godz. 17.00 w sali na górze. Proszę spisać liczbę godzin w poszczególnych klasach.
  4. Serdecznie dziękuję p. Markowi Kuciowi i jego Firmie za prace przy naszej Parafii.
  5. We środę, 13 września, po Mszy św. o godz. 18.00 różaniec fatimski prowadzony przez Wspólnoty Parafii.
  6. W dniach 1-3 października b r. w naszej Parafii odbędzie się Wizytacja Kanoniczna przeprowadzona przez ks. bp Piotra – Ordynariusza naszej Diecezji. Już dziś ogłaszamy, iż uroczysty Ingres Księdza Biskupa odbędzie się o godz. 8.30. Ok. 11.30 ks. bp będzie się modlił na naszym cmentarzu. Msza św. z godz. 12.00 rozpocznie się w tym dniu wyjątkowo o godz. 12.30. We wtorek 3 października o godz. 17.00 spotkanie w kościele z wszystkimi członkami wspólnot parafialnych, a o godz. 18.00 Msza św. wieńcząca Wizytację.
  7. Przyszła niedziela, 3. miesiąca, taca inwestycyjna jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać!
  8. Trwają zapisy na roczne przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy o zapisywanie się młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej i starszych. W kancelarii można pobrać deklaracje, które następnie należy przynieść wypełnione do zakrystii lub kancelarii. Zapisy potrwają do 17 września. Osoby ochrzczone poza naszą parafią prosimy o składanie deklaracji wraz z metryką chrztu z parafii, gdzie chrzest miał miejsce.