OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Chrystusa Króla (22 listopada 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjną. Pomimo ograniczeń liczby mogących wziąć udział w Eucharystii zebraliśmy 9998 zł 58 gr.

2. Bóg zapłać także tym, którzy przesłali ofiary na nasze konto parafialne z dopiskiem „Taca w kwarantannie”.

3. Właściciele Sklepu Ogrodniczego, Państwo Laurentowscy, przekazali naszej Parafii kwotę 4000 zł a więc o 1000 zł więcej niż opiewała umowa za roczną dzierżawę terenu obok cmentarza. W imieniu Parafii składam podziękowanie!

4. Dziś św. Cecylii – Patronki chórów i zespołów śpiewaczych. Jest okazja by podziękować Pani Gabrieli za jej pracę w naszej Wspólnocie. Dziękujemy również wszystkim, którzy uświetniają grą i śpiewem liturgię w naszym kościele: Pani Sylwia i Kamil, Pani Renata i Olek, chór parafialny, zespół Przyjaciół Oblubieńca, Schola dziecięca i Schola młodzieżowa. Wierzymy, że już wkrótce w pełni będziemy mogli śpiewać na chwałę Boga w nieograniczony sposób. Św. Cecylio, wstawiaj się za nami!

5. W sobotę, po mszy św. o godz. 18.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewem, rozważaniem i konferencją. Serdecznie zapraszamy. Kto tylko może i pragnie doświadczyć wspólnotowej modlitwy!

6. Za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu – wspólnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela.

7. W najbliższą niedzielę po mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie Rodziców Dzieci, które w przyszłych roku zechcą przyjąć Jezusa po raz pierwszy w Eucharystii.

8. W przyszłą niedzielę, 29 listopada, w godz. 9-13 będzie można przekazać jeden z najcenniejszych darów, jakim jest krew. Kto tylko może , ma zdrowie i siły. Zachęcamy. Teraz krew jest szczególnie potrzebna.

9. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w zakupach, proszę zgłosić to w zakrystii i zostawić numer telefonu. Młodzież z Parafialnej Caritas ustali zasady zakupów i pomocy. Cieszymy się , iż są chętni wolontariusze by świadczyć pomoc potrzebującym.

10. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Zachęcamy też do nabywania kalendarzy przygotowanych przez kleryków WSD w Drohiczynie.