Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2024

• 02 października – św. Aniołów Stróżów
    • 04 października – św. Franciszka z Asyżu. Dzień imienin papieża Franciszka
    • 05 października – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  2. Serdeczne „Bóg zapłać ” za ofiary złożone w zeszłą niedzielę dla powodzian. Zebraliśmy 19 832 zł 58 gr.
  3. Dziękuję za ofiary na cele inwestycyjne przesłane na konto parafialne w wysokości 200 zł.
  4. W najbliższą niedzielę taca będzie przeznaczona na cele charytatywne
  5. Jutro spotkanie Rycerstwa Niepokalanej po Mszy św. wieczornej
  6. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie na godz. 17.30 a w niedzielę na godz. 18.30. Dzieci i młodzież gromadzą się w we wtorki i czwartki. Zachęcamy do pozostania po różańcu na Mszę św. i przyjęcie Jezusa do serca w komunii św.
  7. 2 października na Mszy św. o godz. 18 gromadzi się wspólnota Matki w modlitwie.
  8. 3 października – I czwartek miesiąca. Adoracja w Kaplicy Krzyża Św. od 7.30-17.30. Różaniec o 17.30 ofiarowany za zmarłych polecanych w Wypominkach w 2023 roku. O 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9. 4 października – I piątek miesiąca. Zgłoszonych chorych odwiedzimy w godz. 10-14. Z racji ślubu o 16.30 spowiedź rozpoczniemy od   17.20. Podczas adoracji od godz. 17.20 różaniec, litania do Serca Pana Jezusa i Akt Wynagrodzenia. Msza św. o godz. 18.00. Taca z tego dnia na misje w Kamerunie.
  10. 5 października – I sobota miesiąca. Msza św. o godz. 7.00. Po niej różaniec poprzedzony 15 minutowymi rozważaniami.
  11. 5 października organizowany jest wyjazd autokarowy do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. W programie: różaniec, Msza Święta z błogosławieństwem dla chorych, koronka, czas wolny. Wyjazd spod kościoła w Łochowie o godz. 5.10. powrót ok. godz.22.00. Zapisy u zelatorki parafialnej Pani Karoliny lub u Pana kościelnego.
  12. W niedzielę 6 października na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie różańców dla dzieci, które w następnym roku przyjmą pierwszą komunię św. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców i dzieci.
  13. Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 12 października o godz. 15:00 w naszym kościele.
  14. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie parafialnym: „Mój rodzinny różaniec”. Wykonaj swój różaniec z wykorzystaniem najróżniejszych metod i pomysłów. Podpisane prace (imię/nazwisko/nazwa przedszkola/szkoły) należy dostarczyć do kościoła na nabożeństwo różańcowe dla dzieci i przekazać obecnemu katechecie do 17 października. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 października.
  15. Od kilku tygodni rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2025 . Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcą zamawiać szczególnie msze św. Jubileuszowe i rocznicowe czy też rocznice śmierci zmarłych. Jeszcze są miejsca wolne miejsca.
  16. Prosimy załatwiać sprawy związane z cmentarzem parafialnym w czasie pracy kancelarii parafialnej od wtorku do piątku w godz. 16.00 – 17.30.