Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela Zwykła 15.08.2024

1. Zapowiedzi przedślubne:
    • Anna Iwona Boguszewska, panna z par. tutejszej i Radosław Molski, kawaler z par. Ogrodniki. Zapowiedź II
  2. Wspomnienia liturgiczne i święta:
    • 16 września – św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
    • 18 września – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski
    • 20 września – św. Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
    • 21 września – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  3. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną . Za tydzień podam kwotę, którą zebraliśmy.
  4. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania do Drohiczyna i Ostrożan. Pojedziemy jeśli zgromadzi się 30 osób, a trochę jeszcze brakuje.
  5. Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca” zaprasza wszystkich chętnych parafian na uwielbienie we wtorek 17 września po Mszy św. o godz. 18.00. Systematyczne spotkania formacyjne wspólnoty odbywają się w każdy wtorek po Mszy wieczornej.
  6. We środę, 18 września, po Mszy św. o godz. 18 spotkanie katechetów w sali na górze.
  7. We czwartek, 19 września po Mszy św. o godz. 18, spotkanie KSMu. Zapraszamy do przyjścia nowe osoby, które chciałyby uczestniczyć w młodzieżowej wspólnocie w naszej parafii.
  8. Schola Młodzieżowa spotyka się na próbach we czwartki po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy chętnych grających i śpiewających.
  9. W sobotę, 21 września, o godz. 10.00 Msza św. w intencji małżeństw z gminy Łochów, które obchodzą w tym roku jubileusze małżeńskie.
  10. Za tydzień zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej
  11. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Łochowie i Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Łochowie serdecznie zaprasza 22 września w niedzielę na piknik charytatywny dla Rafałka. Miejsce: Hala sportowa przy SP 2. Od 12.00 turniej halowej piłki nożnej, a od 14.00 pozostałe liczne atrakcje.
  12. Przez tydzień, do 22 września, trwają jeszcze zapisy dla osób pragnących przyjąć sakrament bierzmowania. Formularz zgłoszeniowy można pobrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  13. Prosimy załatwiać sprawy związane z cmentarzem parafialnym w czasie pracy kancelarii parafialnej od wtorku do piątku w godz. 16.00 – 17.30.