Ogłoszenia parafialne 04.08.2024

1. Wspomnienia w tym tygodniu:
  • 08 – Święto Przemienienia Pańskiego
  • 08 – św. Dominika, prezbitera
  • 08 – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy
  • 08 – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  1. W przyszła niedzielę, o godz. 10.30, pragniemy podziękować ks. mgr Michałowi Sawickiemu za jego posługę w naszej Wspólnocie. Niech Pan Mu obficie błogosławi
    w dalszej posłudze!
  2. Dziękujemy p. Robertowi Marczakowi i Piekarni Robson za dary w postaci świeżutkich wypieków dla pielgrzymów z grupy żółtej, które zawieźliśmy do Cegłowa. Bóg zapłać!
  3. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania codziennie na mszy św. o godz. 18.00,
    w niedzielę o godz. 19.00
  4. W związku z dokonaną inwentaryzacją cmentarza w Łochowie, pragniemy przypomnieć, iż jest możliwość opłaty dzierżawy za miejsce nie tylko na czas 20 lat.  Możemy uregulować należność na 10 lat, 5 lat a nawet na 1 rok.

Prosimy o zgłaszanie się dysponentów miejsc, w których nikt jeszcze nie został pochowany.

Na stronie www.parafialochow.pl, w górnym prawym rogu widnieje zakładka – „Cmentarz”. tam możemy odnaleźć grób naszego zmarłego i jego położenie na mapie cmentarza.

1. Uprzejmie prosimy Pielgrzymów do Grecji o przelanie drugiej raty w kwocie 3000 zł na znane konto do 10 sierpnia.