OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Wielkanocna (09 maja 2021 r.):

1. Serdeczne Bóg zapłać Rodzicom Dzieci I Komunijnych za ofiarę na ołtarz w wysokości 4300 zł. Bóg zapłać także anonimowym Ofiarodawcom za ofiary w wysokości: 50 zł , 200 zł.
2. Biały Tydzień dla Dzieci , które w sobotę przyjęły Jezusa w Eucharystii do serc codziennie o godz. 18.00.
3. Dzieci, które we wrześniu zeszłego roku przyjęły po raz pierwszy Komunię św. mogą wspólnie podziękować za ten dar w Uroczystość Bożego Ciała na mszy św. o godz. 10.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
4. We czwartek o godz. 17.15 pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy wszystkich Czcicieli Matki Najświętszej. Rozważania przygotowują Członkowie Wspólnot przy naszej Parafii. Módlmy się nawrócenie nas samych i całego świata.
5. W piątek pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
7. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca maja, taca jest przeznaczona na budowę naszego ołtarza głównego. Kochani, z serca Wam dziękuję za niezwykłą hojność pomimo pandemii. Od drugiej niedzieli kwietnia do dziś przekazaliśmy Panu Sobczykowi 40 tys. złotych. Zatem za marmur na ołtarz pozostało nam do spłacenia 55500 zł.