OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Adwentu (20 grudnia 2020 r.)

1. W imieniu naszej Wspólnoty pragnę podziękować za anonimowe ofiary z przeznaczeniem na budowę naszego ołtarza; na konto parafialne – 2000 zł, 1000 zł, 600 zł, 500 zł, 300 zł. Dziękuję za ofiary dziś złożone na tacę . Za tydzień poinformuję, ile zebraliśmy. Wiem, że można zawsze liczyć na Łochowskich Parafian! Bóg zapłać! Kontynuacja prac przy ołtarzu po Uroczystości Trzech Króli. W imieniu naszej Wspólnoty pragnę podziękować Właścicielom restauracji Borowianka, którzy z własnej inicjatywy ofiarowują gratis obiady Panom Kamieniarzom. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.
2. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Grzegorzowi Śliwowskiemu , Piotrowi Śliwowskiemu oraz Rafałowi Korosiowi za pomoc przy montażu krzyża w naszej Parafii.
3. We środę, 23 grudnia na mszy o 18.00 (na ostatnich roratach) do naszej parafii dotrze Betlejemskie Światło Pokoju. Będzie obecna reprezentacja trzech drużyn harcerskich: XII Gromada Zuchowa „Rajskie Ptaki”, Drużyna harcerska z Julina, Drużyna harcerska „Czarne Psy” z Łochowa.
4. We czwartek msza św. tylko o godzinie 7.00. Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie.
5. W tym roku będziemy sprawowali dwie msze św. Narodzenia. Pierwsza msza św. o godz. 22.00, druga o północy. Chcemy, aby jak najwięcej Parafian i Gości mogło bezpiecznie modlić się w naszej Świątyni.
6. Oprócz tych dwu w Boże Narodzenie będą sprawowane jeszcze msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 nie będzie.
7. W Święto św. Szczepana msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30 w kaplicy Miłosierdzia przy Pałacu i o 19.00. Mszy św. o godz. 18 nie będzie. Taca w tym dniu na KUL.
8. W niedzielę Św. Rodziny wracamy do rozkładu w czasie pandemii czyli o godz. 7.00, 9.00; 10.30, 12.00, 18.00 i 19.00.
9. Zgodnie z Dekretem Księdza Biskupa Piotra w związku z licznymi zakażeniami covid 19 wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą w tradycyjnej formie nie będzie. Ksiądz Biskup proponuje, aby duszpasterze odwiedzili Parafian w późniejszym okresie, np. po Świętach Wielkanocnych. Inną formą spotkania jest zaproszenie Parafian z poszczególnych ulic i dzielnic na mszę św. W naszej Wspólnocie chcielibyśmy spotkać się indywidualnie z każdą Rodziną, która zechce nas zaprosić. Stąd odwiedziny rozpoczniemy po Świętach Wielkanocnych a chcemy zakończyć przed wakacjami szkolnymi. Nazwiemy tę wizytę Błogosławieństwem Rodzin Parafii Łochów.