PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE

PIĄTEK-SOBOTA-NIEDZIELA (10-11-12 GRUDNIA)
prowadzi O. Grzegorz Lachowicz, redemptorysta z Braniewa.

MSZE ŚW. REKOLEKCYJNE
• Piątek i sobota, godz.: 10.00, 12.00, 18.00 i 20.00 (dni spowiedzi)
• Niedziela, godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00

SAKRAMENT POKUTY
• SPOWIEDŹ – wyłącznie w piątek i sobotę, pół godziny przed i w trakcie Mszy św. Będzie wielu kapłanów, więc spowiedź będzie przebiegała sprawnie.
• Prosimy o dobre przygotowanie się do sakramentu pokuty poprzez gruntowny rachunek sumienia.
• Czekając na spowiedź zachowajmy zasady epidemiczne: dystans, dezynfekcję i maseczki.
Osoby niedosłyszące niech spowiadają się w specjalnym zamykanym konfesjonale przy bocznej kaplicy po prawej stronie.
W niedzielę spowiedzi zasadniczo nie będzie, za wyjątkiem tych, którzy nie mogli z racji na zdrowie, kwarantannę i izolację.
• Prosimy więc wszystkich o skorzystanie ze spowiedzi w wyznaczonym czasie i z miłości do bliźniego umożliwienie jej w niedzielę tym, co nie mogli.
• Uszanujmy w ten sposób pracę nas kapłanów, którzy w tych dniach intensywnie spowiadamy na rekolekcjach w sąsiednich parafiach, aby dzięki temu w piątek i sobotę był dostęp do wielu spowiedników.
• Kto był u spowiedzi w miniony I piątek, czy I sobotę i nie ma grzechu ciężkiego, nie musi się w rekolekcje spowiadać.

W rekolekcjach uczestniczą również dzieci I Komunijne i bierzmowani.