OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII Niedziela Zwykła (15 listopada 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary dziś złożone na tacę z przeznaczeniem na ołtarz główny do naszej Świątyni. Na stronie fb naszej Parafii można obejrzeć zdjęcia z warsztatu kamieniarskiego Valpolicella we Włoszech. Są rzeźbione ściany do wyłożenia lewego i prawego boku naszego ołtarza. Płaskorzeźby zostaną wykonane w roku przyszłym ze względu na opóźnienia spowodowane przez pandemię koronawirusa.
2. Serdecznie dziękujemy za ofiary przesłane na konto naszej Parafii z dopiskiem „taca w kwarantannie”.
3. Na stronie fb naszej Parafii są zdjęcia z warsztatu z Ciechanowca, w którym dokonywane jest odnowienie i konserwacja naszego krzyża z ołtarza głównego. Wkrótce zostanie on umieszczony w Kaplicy Matki Bożej Kodeńskiej.
4. Jak wiadomo, mieliśmy w planie wykonać nowy , zamknięty konfesjonał . Przekazaliśmy już stolarzowi zaliczkę na poczet materiału i wykonywanych prac. W zeszłym tygodniu stolarz zwrócił zaliczkę i poinformował, iż nie jest w stanie wykonać zamówienia z powodu pogorszenia zdrowia i perspektywy dalszego leczenia. Zaliczkę stanowiła ofiara złożona przez Rodziców Dzieci I komunijnych 2020 oraz ofiara od Bierzmowanych. Środki te zostaną przekazane na poczet remontu krzyża i kaplicy Matki Bożej Kodeńskiej. Zatem możemy stwierdzić, iż odnowienie i umieszczenie krzyża zostano sfinansowane z ofiar Dzieci I Komunii św. i Młodzieży od Bierzmowania 2020 r. Serdeczne „Bóg zapłać!”.
5. Msze św. w naszej Świątyni , codziennie o 7.00 i 18.00, w niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.00. Msza św. o godz. 12.00 jest transmitowana przez fb i youtube .
6. W przyszłą niedzielę ks. Michał zaprasza kandydatów na ministrantów na spotkanie po mszy św. o godz. 12.00.
7. Uwaga duszpasterska: jeśli przychodzimy do Sakramentu Pokuty , zostańmy chwilę na modlitwę przed Panem. On nas bardzo potrzebuje. Chce, abyśmy ze świątyni wyszli umocnieni i obdarowani.
8. Zachęcam do nabywania i czytania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Zachęcamy także do nabywania Kalendarza na 2020 rok przygotowanego przez Alumnów WSD w Drohiczynie.