OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXII Niedziela Zwykła 29 sierpnia 2021 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom Leszkowi Krzanowskiemu oraz Grzegorzowi Śliwowskiemu za odmalowanie pokojów Księzy Wikariuszy.
2. We środę, 1 września, o 8.00 msza św. o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli, pracowników oświaty i rodziców.
3. Jest do też 82 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pomódlmy się za jej ofiary.
4. O 18.00 we środę spotykają się Matki w modlitwie.
5. 2 września, I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania do służby Bożej. Adoracja od 7.30 do 17.30. o 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. W tym miesiącu za zmarłych z Osiedla Centrum. Msza św. o godz. 18.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
6. 3 września – I piątek miesiąca. Spowiadamy od 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00. O 17.50 Litania i Akt Wynagrodzenia NSPJ. Msza św. o 18.00. Do chorych udajemy się na zgłoszenie od godz. 14.00.
7. 4 września – I sobota miesiąca – Jeszcze są liczne śluby zatem różaniec z rozważaniem po mszy św. o godz. 7.00. Zapraszamy.
8. W niedzielę 5 września o godz. 8.50 spod naszej Świątyni wyrusza piesza Pielgrzymka do Loretto. Prowadzi ks. Łukasz.
9. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Pielgrzymów do Italii. Serdecznie zapraszamy. Na naszej stronie można obejrzeć film z ostatniej pielgrzymki. Przygotował go pielgrzym p. Czarek Szarski. Kawał dobrej roboty. Jest jeszcze jedno miejsce . Zapraszamy. Naprawdę warto!
10. W przyszłą niedzielę Caritas Polska zachęca do zbiórki na rzecz uchodźców z Afganistanu. Będzie można wesprzeć naszą ofiarą składaną do puszek.
11. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich : „Niedziela” i „Idziemy”.