Ogłoszenia parafialne XIV niedziela zwykła 07.07.2024

  1. Wspomnienia w tym tygodniu:
  • 08.07 – św. Jana z Dukli
  • 11.07 – św. Benedykta Opata, Patrona Europy
  • 12.07 – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika
  • 13.07 – Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  1. W sobotę, 13 lipca, rocznica trzecich Objawień Fatimskich. Po Mszy św. o godz. 18.00 różaniec fatimski wraz z figurą Matki Najświętszej. Proszę o przygotowanie rozważań.
  2. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  3. Mamy wakacje. W związku z tym księża będą na różnych wyjazdach. Nie zawsze może być możliwość spowiedzi na Mszy św. w dni powszednie, dlatego prosimy o przychodzenie do spowiedzi przed Mszą św. Jest również możliwość zamówienia Mszy świętych, które księża odprawią poza parafią, a które będą wyczytywane w czasie Mszy w naszym kościele, jak to nieraz ma miejsce.