Ogłoszenia parafialne XII niedziela zwykła 23.06.2024

  1. Wspomnienia w tym tygodniu:
  • 06 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • 06 – św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika
  • 06 – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 10.00. Taca w tym dniu przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.
  1. Nabożeństwo Czerwcowe ku czci NSPJ codziennie po mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.40.
  2. Serdecznie dziękujemy Firmie Martin i p. Mariuszowi Krysikowi za rozładunek palet z granitem w ostatnią środę. Zawsze Firma nas wspiera w różnych potrzebach. Dziękujemy też p. Mariuszowi – Pracownikowi Firmy, za jego profesjonalizm i życzliwość! Wyładowaliśmy 26 palet granitu, co stanowi ponad 700 m. kw. powierzchni.
  3. W sobotę, 29 czerwca, imieniny obchodzi nasz Wikariusz, ks. dr Paweł Koc. Msza św. w jego intencji w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 10.30.
  4. Rozpoczął się czas wakacji. W związku z tym księża będą na różnych wyjazdach. Nie zawsze może być możliwość spowiedzi na Mszy św. w dni powszednie, dlatego prosimy o przychodzenie do spowiedzi przed Mszą św. Jest również możliwość zamówienia Mszy świętych, które księża odprawią poza parafią, a które będą wyczytywane w czasie Mszy w naszym kościele, jak to nieraz ma miejsce.