OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16 kwietnia 2023 r.

1. Bóg zapłać za anonimową ofiarę na cele inwestycyjne w wysokości 5000 zł. Taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na cele inwestycyjne.

2. SPOTKANIE FORMACYJNE DLA DZIECI I RODZICÓW PRZED I KOMUNIĄ ŚW. dziś o godz. 12.00.

3. SPOTKANIE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA dziś o godz. 18.00.

4. W NIEDZIELĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA zapraszamy do kościoła na godz. 15.00 (GODZINA MIŁOSIERDZIA), aby wspólnie modlić się o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników.

5. SKARBONKI Z JAŁMUŻNĄ WIELKOPOSTNĄ dzieci składają do specjalnego pojemnika przed ołtarzem. Jest to dar miłosierdzia od dzieci dla osób potrzebujących.

6. DZIŚ KS. PIOTR JAROSIEWICZ – KOORDYNATOR ŚDM głosi Słowo Boże, modli się z nami i pragnie w tym roku zabrać ze sobą młodzież z naszej diecezji na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii. Jeśli ktoś chciałby wspomóc ten wyjazd swoją ofiarą to ma taką możliwość po Mszy Św. Dzięki naszym otwartym sercom młodzież może zrealizować swoje marzenia.

7. ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZCIELNYCH dzieci przed I Komunią Św. odbędzie się w piątek, 21.04 o godz. 18.00.

8 ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO – w przyszłą niedzielę Mszą św. plenerową o godz. 13.30, przy Pałacu w Łochowie. Zapraszamy pasjonatów motocykli.

9. Informuję, iż na PIELGRZYMKĘ DO ZIEMI ŚWIĘTEJ w ferie 2024 czyli 18 – 24.01 zgłosiła się większa liczba chętnych niż na propozycję na koniec listopada 2023 r. Uprzejmie proszę zatem Państwa o przesłanie zaliczki 1480 zł na znane konto. Będzie to potwierdzeniem zgłoszenia chęci wyjazdu. Proszę podać imię i nazwisko, adres i numer telefonu w tytule przelewu.