OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela po Bożym Narodzeniu (3 stycznia 2021 r.)

1. Serdeczne podziękowania składam w imieniu Wspólnoty za ofiary na cele inwestycyjne czyli budowę ołtarza: 200 zł i 200 zł.
2. Jutro, na mszy św. o 18.00 spotyka się Apostolat Dusz Czyśćcowych . Taca przeznaczona na msze św. za dusze w czyśćcu . Będą sprawowane przez misjonarza.
3. We środę, 6 stycznia , Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 19.00. Orszaku ze względu na pandemię nie będzie. Święcimy w tym dniu kredę, którą znaczymy drzwi naszych domów. K+M+B 2021 . Znaczy to Christus mansionem benedicat – „Niech Chrystus błogosławi to mieszkanie”…Kredę przygotowuje Pan Jacek . Nasza ofiara jest dowodem wdzięczności za jego posługę w naszym kościele. Bóg zapłać!
4. W tym dniu modli się także Wspólnota Matki w modlitwie.
5. 7 stycznia, I czwartek miesiąca. Adoracja od godz. 7.30 do 17.30 w Kaplicy Krzyża św. i Matki Bożej Kodeńskiej. O 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH z Osiedla Leśna /Sikorskiego i Baczkowska.
6. W sobotę , 9 stycznia , po mszy św. , Czuwanie Modlitewne wraz z konferencją. Zapraszamy!
7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z Dziećmi, które przygotowują się do przystąpienia do Sakramentu Pokuty i przyjęcia Sakramentu Eucharystii.
8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.