OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32 Niedziela Zwykła – 06 listopada 2022 r.

1. Dziękujemy Prefektowi WSD w Drohiczynie, Ks. Łukaszowi Borzęckiemu za obecność i wygłoszone Słowo Boże. Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na tacę.

2. RÓŻANIEC NA CMENTARZU i ODPUST ZA ZMARŁYCH:

• Codziennie w dn. 2–8.11. – po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Dziś o godz. 17.00 (przed Mszą św. o godz. 18.00).

3. WYPOMINKI W TYM TYGODNIU

• Poniedziałek, 7 listopada o godz. 17.30 za zm. z Osiedla Centrum (cz. II)
  • Wtorek, 8 listopada o godz. 17.30 za zm. z Barchowa, Sadyby i Jasiorówki.

4. DOMOWY KOŚCIÓŁ zaprasza małżeństwa sakramentalne na pierwsze spotkanie, które odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w salkach parafialnych.

5. ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – w piątek, 11.11. o godz. 10.00 śpiew pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru Parafialnego, a następnie Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.30. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. INFORMACJA DLA PIELGRZYMÓW GRUPY SIERPNIOWEJ DO PORTUGALII: Jeśli ktoś skierował wniosek o odszkodowanie za spóźniony lot , a nie otrzymał żadnej odpowiedzi od Linii Lotniczej, proszę, aby dostarczył numer reklamacji do zakrystii (nr zostaje nadany automatycznie przez Linię mailem zwrotnym).

7. RYCERSTWO NIEPOKALANEJ – w środę, 09.11 spotkanie po Mszy Św. o godz. 18.00.