OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Zesłanie Ducha Świętego (31 maja 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na budowę naszego ołtarza głównego. Za tydzień podam zebraną sumę.
2. Dziękujemy za ofiarę anonimową w wysokości 500 zł na ołtarz.
3. Dziękujemy p. Krzysztofowi Kuć za brzózki, p. Jackowi za ustawienie a Młodzieży z KSM za dekoracje. Dziękujemy p. Justynie Lurbeckiej za dekorację kwiatową.
4. W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na nasze WSD w Drohiczynie. Kleryka nie będzie. Ofiary zbierzemy sami i przekażemy na konto Seminarium.
5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 19.00 modlitwa w intencji maturzystów.
6. Dziękujemy tym, którzy wczoraj się z nami modlili podczas Wigilii Zesłania Ducha św.
7. Jutro Uroczystość Maryi Matki Kościoła – Patronki naszej Diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Podczas mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie nowo ufundowanego sztandaru Szkoły Podstawowej nr 2 w Łochowie. Serdecznie zapraszamy.
8. W poniedziałek, 1 czerwca, Międzynarodowy Dzień Dziecka. Modlimy się w intencji wszystkich dzieci a szczególnie z naszej Parafii.
9. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po mszy św. o godz. 18.00 śpiewamy Litanię ku czci NSPJ przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
10. We środę o godz. 18.00 spotykają się Matki w Modlitwie.
11. 4 czerwca, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym. Dziękujemy Bogu za powołania z naszej Parafii. Wspominamy szczególnie ks. Łukasza Gałązkę, który w wczoraj przyjął święcenia kapłańskie w Archidiecezji Warszawskiej. Niech Pan Jezus ciągle mu towarzyszy na drogach kapłańskiego życia. Wspominamy też siostrę postulantkę Marię. Modlimy się w jej intencji. Dziękujemy Bogu za trzech nowych kapłanów naszej Diecezji.
12. We czwartek także przed mszą św. o godz. 17.40 modlitwa wypominkowa za zmarłych z Zatorza, Dolnej , Wyszkowskiej i przyległych.
13. Wystawienie Najświętszego Sakramentu na ołtarzu głównym od godziny 15.00. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy.
14. 5 czerwca , I piątek miesiąca. Chcemy przeprosić Serce Jezusa za nasze grzechy i grzechy całego świata. Spowiadamy od godziny 17.00. O godz. 17.45 wyjątkowo Litania do Serca Jezusowego oraz Akt Wynagrodzenia. Msza św. o godz. 18.00.
15. Po przerwie pandemicznej odwiedzimy chorych w godzinach od 10-12. Spowiedź, Komunia św. ewentualnie Namaszczenie Chorych.
16. Pierwsza Sobota, msza św. o godz. 18.00. Po mszy św. rozważanie oraz modlitwa różańcowa prowadzona przez Rycerstwo Niepokalanej.
17. W niedzielę, 7 czerwca o godz. 17.00 poświęcenie pól Osiedle Węgrowska.
18. Pragnę przypomnieć, iż I Komunia św. w naszej Parafii odbędzie się dnia 6 września br.
19. Tzw. rocznica I Komunii św. w Uroczystość Bożego Ciała na mszy św. o godz. 10.30. Jeśli dziecko i jego Rodzice pragną Jezusowi podziękować na dar Eucharystii, serdecznie zapraszamy.