OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV Niedziela Zwykła (22 września 2019 r.)

1. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 12.00 będą poświęcone różańce dla dzieci z klas III szkoły podstawowej.

2. Również w niedzielę 29 września wypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała (z racji na niedzielę w tym roku tego święta się nie obchodzi – modlimy się w sposób szczególny za ks. Michała w dniu jego imienin, na mszy o godz. 12.00.

3. Trwa nabór kandydatów na ministrantów, prosimy zgłaszać się do ks. Michała. Uroczysty początek okresu formacji będzie miał miejsce 5 października.

4. Zachęcamy do włączenia się do grup istniejących w naszej parafii:
– schola dziecięca – próby w każdą środę o 16.00, śpiewają na mszy o 12.00
– schola młodzieżowa – próby w środy o godz. 19.00, śpiewają na mszy w niedziele o godz. 19.00
– KSM – spotkania co tydzień w piątki po mszy wieczornej, zapraszamy również nowych chętnych do udziału w formacji
– Oaza młodzieżowa – spotkania co tydzień w piątki o godzinie 19.00 – zapraszamy młodzież od klasy 8 szkoły podstawowej i starsze.
– ministranci i lektorzy – zbiórki w soboty o 10.00 i 11.00
– spotkania odbywają się w salce pod kościołem

5. Kandydaci do bierzmowania w czwartek na mszy świętej o godz. 18.00 złożą deklarację w których wyrażą chęć przygotowania do bierzmowania i podejmą kilkumiesięczne czas przygotowania. Jeśli są osoby starsze, które nie przyjęły sakramentu bierzmowania prosimy o zgłoszeni się do zakrystii do ks. Przemka.

6. Czuwanie modlitewne Diecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Łazówku 28 września (sobota). Wyjazd z pod kościoła godz. 14.00. Spotkanie w Łazówku zaczyna się o godz. 16.00. Zapisy p. Jadwiga Siuchta.

7. Zakończenie Nowenny do bł. ks. Edwarda Grzymały (patron grupy łochowskiej) w parafii Sadowne, 28 września – msza o 18.00, potem nowenna i Apel Pielgrzymkowy o godz. 19.30 (zapraszamy pielgrzymów pieszych i duchowych).

8. Można już zamawiać intencje na rok 2020.