OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV Niedziela zwykła (13 września 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimowe ofiary złożone na budowę naszego ołtarza głównego w wysokości , 100 zł, 150 zł i 450 zł.

2. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim, którzy dzisiejszą ofiarą na tacę wsparli Miejsca Święte w Jerozolimie.

3. Dziękujemy Siostrze Alicji za świadectwo misyjnych działań . Bóg zapłać wszystkim, którzy wesprą misje w Kamerunie.

4. Dziś o 18.15 Różaniec Fatimski wraz z procesją dookoła kościoła.

5. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Św.

6. Na jutro, na godzinę 18.30 zapraszam Panią i Panów z Rady Parafialnej. Jest to bardzo ważne Spotkanie dotyczące budowy naszego ołtarza. Dlatego zachęcam do jak najliczniejszego udziału. Nie będzie trwało zbyt długo.

7. W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 wspólne spotkanie modlitewne dla młodzieży z Oazy i KSM oraz wszystkich którzy chcą uczestniczyć w duszpasterstwie młodzieży. Zacznijmy ten rok formacyjny od modlitwy. Zapraszamy

8. Zwracam się do Pielgrzymów. W sobotę odbędzie się krótkie spotkanie w związku z naszym wyjazdem. Chcę ustalić ostatnie szczegóły i potwierdzić informacje. Zapraszam na godzinę 9.00 rano w sobotę 19 września.

9. Przeżyliśmy czas I Komunii św. Wkrótce rozpoczniemy okres przygotowań z dziećmi klas III na rok 2021. Doświadczenie tego roku spowodowało małą modyfikację terminu i przebiegu Uroczystości I Komunii św. Pragniemy poinformować, iż Uroczystość I Komunii św. w naszej Parafii odbędzie się w sobotę , 8 maja 2021 r. Dzieci ze szkoły nr 3 przyjmą Pana Jezusa o godz. 10.00. Dzieci ze szkół 1 i 2 oraz wszystkich innych przyjmą Pana Jezusa o godzinie 12.00. Zatem dwie tury : o 10.00 i o 12.00.

10. Przyjmujemy już intencje na przyszły rok. Od dziś przez cały tydzień do 19 września włącznie można zamawiać msze św. na niedziele roku 2021 priorytetowo w intencjach 18 rocznicy urodzin, 25 lecia Sakramentu Małżeństwa i 50 lecia Sakramentu Małżeństwa. Inne intencje na msze św. niedzielne będą przyjmowane od dnia 20 września br.

11. Taca w przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca września, jest przeznaczona na cele inwestycyjne . Serdeczne „Bóg zapłać”!

12. Próba przed bierzmowaniem 25 września (piątek), g. 18.45. Kolejne próby od 28 września. Przypominamy o uregulowaniu wpłat na organizację bierzmowania.

13. PROPOZYCJA – Pierwsze spotkanie dla uczniów klas VIII i starszych, którzy pragną przyjąć sakrament bierzmowania w 2021 r. jest planowane na 12 października (poniedziałek) g. 18.45 w kościele.