OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII Niedziela zwykła (06 września 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na budowę naszego ołtarza. Anonimowo 200 zł, 300 zł i 500 zł.

2. Wczoraj i dziś I Komunia św. w naszej Parafii. Radość, że dzieci po raz pierwszy przystępują do Sakramentu Pokuty i Eucharystii. Bardzo serdecznie dziękuję Dzieciom, Rodzicom dzieci z cierpliwą i owocną współpracę. Dziękuję Pani Gabrysi, Panu Jackowi. Dziękuję księdzu Przemkowi. Szczególne podziękowania składam Księdzu Michałowi, który włożył mnóstwo pracy, serca i radości w przygotowanie naszych Dzieci. Ks. Michał robił to po raz pierwszy i musze ze spokojem powiedzieć, iż zdał tę próbę celująco. Bóg zapłać!

3. We wtorek 8 września Święto Narodzenia NMP . U nas msze św. o godz. 7.00, 10,00 oraz 18.00.
Po Mszy Świętej o 18.00 reaktywacja Seminarium Odnowy Wiary! Zapraszamy!

4. We środę po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie pastoralne liderów wspólnot w Parafii . Serdecznie zapraszamy.

5. W sobotę, o godz. 11.00 Diecezjalne Dziękczynienie za plony w Parafii Jabłonna. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 cała nasza Wspólnota pragnie podziękować Panu Bogu za plony i obfitość łask, które otrzymujemy w tym trudnym czasie pandemii. Chcemy podziękować za zdrowie dla tych, którzy pokonali koronawirusa, za tych, którzy odzyskali pracę. Chcemy prosić o dalsze błogosławieństwo dla naszej Wspólnoty Parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej Parafii Siostrę Alicję Adamską – Misjonarkę, która od ponad 30 lat pracuje w Kamerunie. Siostra jest rodaczką pochodzącą z naszej gminy, z Parafii Jerzyska. Na zakończenie każdej mszy św. podzieli się z nami doświadczeniem pracy misyjnej w Kamerunie Wschodnim. Po mszy św. będzie można wesprzeć jej prace ofiarą złożoną do puszek. Serdeczne „Bóg zapłać”!

7. Różaniec Fatimski w niedzielę 13 września o godz. 18.15. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

8. Szanowni Pielgrzymi! W związku z naszym wczesnym wylotem do Rzymu, chcemy zorganizować wspólny wyjazd autokarem na lotnisko. Autokar będzie podstawiony o godz. 1.40.wyjazd o godz. 2.00. Odprawa od godz. 3.55. Wylot o godz. 5.55. Chętnych proszę o zgłaszanie się do zakrystii i zapis na liście. Koszt w zależności od liczby jadących. Orientacyjnie 40 zł w dwie strony. Proszę zwrócić mocną uwagę na rozmiar bagażu do wzięcia na pokład. Na naszej stronie fb zostały wszystkie informacje podane.

9. Zachęcam do nabywania tygodników katolickich : Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.