OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX Niedziela Zwykła (18 sierpnia 2019)

1. Serdeczne podziękowania w imieniu naszej Wspólnoty Parafialnej za ofiary na ołtarz główny do naszej Świątyni w kwocie 1000 zł i 500 zł.

2. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 pragniemy serdecznie powitać naszego nowego wikariusza , neoprezbitera ks. mgr Michała Siduniaka. Ks. Michał pochodzi z Parafii Siemiatycze Stacja. Przyjął święcenia kapłańskie w Drohiczynie w dniu 1.06 br. z rąk ks. bp prof. Tadeusza Pikusa. Życzymy mu mocy Ducha św. w życiu kapłańskim i posługiwaniu w naszej Wspólnocie.

3. W tym tygodniu po uzyskaniu zgody od Mazowieckiego Konserwatora Zabytków na naszym cmentarzu parafialnym rozpoczęły się prace związane z budową nowego pomnika „Poległym i Pomordowanym w okresie I i II Wojny Światowej”. Środki na nowy pomnik pochodzą z corocznej kwesty, która była organizowana od 2012 roku. Uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika jest planowane na 6 września br.

4. Zachęcam do nabywania i czytania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.