OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII Niedziela Zwykła (4 sierpnia 2019)

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na budowę ołtarza głównego w naszej Świątyni: 150 zł, 200 zł, 500 zł i 1000 zł.

2. Serdecznie dziękuję w imieniu Pielgrzymów p. Robertowi Marczakowi i Firmie Robson za 200 pączków i bułeczek. Dziękuję p. Robertowi Gołaszewskiemu, Burmistrzowi , za liczne zgrzewki coca-coli.

3. Łączymy się duchowo z Pielgrzymami, którzy idą do tronu Matki Jasnogórskiej. U nas modlitwa duchowego pielgrzymowania wraz z rozważaniem na mszy św. o godz. 18.00.

4. W terminie 22 – 28 sierpnia (bez weekendu) będą organizowane w naszej Parafii półkolonie dla dzieci – szczegóły za tydzień.

5. W piątek odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli Osiedla Zatorze dotyczące organizacji Dożynek Parafialnych, które odbędą się dnia 8 września. Niniejszym informuję, iż mieszkańców Osiedla odwiedzą Sąsiadów z zapytaniem o formę udziału w naszym Dziękczynieniu za plony. Wierzę, że wszyscy nasi Parafianie z Zatorza dołączą się do organizacji wspólnego świętowania.

6. Informacja organizacyjna: gdy przychodzimy do kancelarii w godz. 16-17.30, dzwonimy na dzwonek Księdza Dyżurnego, nie dzwonek Kancelarii. Gdyby nie odpowiadał, dzwonimy na nr telefonu dyżurnego. W godzinach urzędowania Kancelarii Parafialnej zawsze musi być kapłan dyżurny. I do narzeczonych: jeśli nie możecie przybyć , choćby ze względu na pracę, w godzinach urzędowania , proszę o kontakt indywidualny. Ustalimy inny termin rozmowy czy protokołu. Kapłani są dla Was , służą czasem i dyspozycyjnością.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania Tygodników Katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.